До початку військової операції на Україні 27-річний Ілля Медведєв, син заступника Голови Ради Безпеки Росії Дмитра Медведєва жив і працював в США, а саме в Каліфорнії. У ЗМІ навіть були повідомлення, що у нього вже громадянство США. Ось тільки 5 червня з'явилася інформація про відкликання Сполученими Штатами візи Іллі і йому довелося протягом 48 годин повернутися в Росію.

27-річний Ілля Медведєв, син заступника Голови Ради Безпеки Росії Дмитра Медведєва, вступив в партію"Єдина Росія" після того, як США відкликали його візу у зв'язку з веденими санкціями проти путінської еліти.

Зазначимо, що Дмитро Медведєв регулярно робить українофобські заяви і повністю підтримує агресію Росії.

Прес-служба політичної організації повідомила, що квиток новому члену особисто вручав секретар генради Андрій Турчак у Центральному виконкомі.

За словами 27-річного Медведєва, він вважає за необхідне вступ до партії в поточній ситуації. Ілля Медведєв, який є випускником МДІМВ, має намір взяти участь у розвитку ряду напрямків роботи партії.

Популярні новини зараз

Цілилися в Дитячий табір: черговий удар російських окупантів. Нічого святого

Крим повстав проти Путіна: хочуть повертатися в Україну. Набридла Раша

У нього хороший смак: дружина Бориса Джонсона показала себе у всій красі. Фото

"Покриє всю Україну": військовий експерт попередив про потужні ракетні удари. Названо дні

Показати ще

"Планую займатися розвитком дитячого та аматорського спорту, проектами з розвитку освіти та охорони здоров'я, підтримки підприємництва, а також налагодженню процесів у сфері імпотозаміщення та цифрової трансформації держави, партії та бізнесу", – заявив він.

Зазначимо, що новина про вигнання Іллі Медведєва з США знатно повеселилася.

"На ось-це тобі замість вілли в Маямі. До партквитка додається 1 000 кріпаків", "росіяни можуть пишатися спадкоємністю своєї влади. Закінчаться путіни, прийдуть Медведєви! А що робити?", "Заради цього варто було повернутися з цивілізованого світу", "ТАТО - питущий клоун і цей принц в балаганні петрушки поліз", - писали користувачі Мережі.

Читайте також:

Фінляндія теж готова воювати проти Росії. Війська чекають команди. Путіну кінець

Замах на путінського" напівпрезидента": з'явилися подробиці

Президент Польщі запропонував" закрутити " Путіну дещо до такої міри, щоб той сам просив про переговори