Президенту Росії Володимиру Путіну в 2022 році має виповнитися 70 років і, здавалося б, ніяких логічних підстав припускати його швидку смерть не існує. Ось тільки щодня різні люди, в тому числі і видатні представники російської та світової культури, говорять про те, що вони моляться про смерть Путіна, що вони щодня його проклинають, що вони навіть хочуть створити вудуїстський флеш-моб, який би наблизив цю смерть. Для всіх тих, хто чекає зникнення диктатора, телеграм-канал GeneralSVR опублікував важливу новину.

Так, стало відомо, що у Путіна вночі почалася кровотеча з носа, яку президент РФ не міг зупинити. Помічникам довелося навіть викликати швидку допомогу, так як Путін дуже сильно запанікував.

"Президент Росії Володимир Путін не на жарт перелякав близьких, охорону і прислугу. Вночі у Путіна була кровотеча з носа, яку не могли зупинити кілька хвилин. Із закривавленою фізіономією і одягом Путін викликав охорону і медиків, які чергують в резиденції, але перед цим він встиг забруднити кров'ю постіль і підлогу в спальні, а також рушники і предмети у ванній кімнаті", - сказано в повідомленні.

До речі, саме цей телеграм-канал раніше часто писав про речі, які згодом підтверджувалися. Одним з таких повідомлень, наприклад, було те, що на міжнародний форум в Санкт-Петербурзі запросять "Талібан".

Популярні новини зараз

Путін образився на жарт Заходу про нього роздягненого і коня. Вже навіть відповів

Це перемога ЗСУ: війська РФ з ганьбою втекли з острова Зміїний. У Путіна аж завили

Астролог, який попереджав про Кременчук, назвав нову небезпеку

Знак для Путіна: у Криму впав міст, почався потоп, оголошено режим надзвичайної ситуації

Показати ще

Відзначимо, носова кровотеча зазвичай супроводжує хвороби крові, пороки серця, інфекційні та вірусні захворювання, аневризми, гіпертонічну хворобу, доброякісні (ангіоми, поліпи, папіломи) і злоякісні (саркома і рак) новоутворення.

Нагадаємо, що екс-глава британської розвідки Крістофер Стіл, який раніше керував відділом Росії в МІ-6 в Лондоні, заявляв, що російський диктатор Володимир Путін насправді серйозно хворий, проте поки незрозуміло, яка саме це хвороба.

Читайте також:

Фінляндія теж готова воювати проти Росії. Війська чекають команди. Путіну кінець

Замах на путінського" напівпрезидента": з'явилися подробиці

Президент Польщі запропонував" закрутити " Путіну дещо до такої міри, щоб той сам просив про переговори