Буквально напередодні стало відомо, що вся нафтопереробна промисловість України не працює через агресію Росії та руйнування. Про це заявляв керівник компанії "Нафтогаз Україна" Юрій Вітренко. Бумеранг не змусив себе довго чекати і вже сьогодні бойовий безпілотник з вибухівкою "навідався" в гості до російських окупантів.

Так, в середу, 22 червня 2022 року, МНС Росії заявило про виникнення пожежі на Новошахтинському заводі нафтопродуктів.

Цікавим є той факт, що підприємство пов'язують з підозрюваним у держзраді кумом Путіна Віктором Медведчуком. Так, за даними "Схем", в 2014 році частки в заводі отримали дружини Медведчука і Козака, проте в квітні минулого року сім'я кума Путіна продала свою частку в НПЗ.

За даними рятувальників, загоряння почалося о 9:25 на установці з переробки нафти. Займання вдалося локалізувати на площі 50 кв. м.

Пожежу гасили 35 осіб та 17 одиниць техніки.

До речі, в Мережі вже поширюється відео, на якому видно, що НПЗ атакував безпілотник. На кадрах видно, як БПЛА наближається до заводу, а потім скидає на нього вибухівку. Стався вибух і загоряння.

Голоси за кадром обговорюють, що безпілотник "прилетів з України". Інші чоловіки перегукуються в паніці.

Довідка: Новошахтинський завод знаходиться в Красносулинському районі Ростовської області, недалеко від кордону з ЛНР. Він почав роботу в 2009 році, а в 2019-му досяг повної потужності в 5,6 млн т.у 2020 році завод переробив 4,8 млн т нафти.

НПЗ знаходиться під санкціями Києва: там його звинувачують у поставках палива в Донбас. У 2021-му завод купив підрядник "Газпрому" "Петон".

Читайте також:

Просто звірі: окупанти спеціально роздають українцям хліб біля переповненого моргу.

Форма для зеків і молотки в руках: як виглядає зсередини табір для російських полонених.

Безробітних українців відправлять на громадські роботи: розбір завалів, будівництво і поля.