У Козятині Вінницької області попрощалися з Артемом Лавровським. Відважний воїн загинув на» Азовсталі", у важких умовах героїчно обороняючи Маріуполь. У березні йому виповнився всього 21 рік.

«Хлопець виходець з багатодітної сім'ї, де виховувалося четверо синів. Він був первістком. Мама воїна, пані Лілія, знайшла в собі сили поділитися спогадами про свою кровиночку. За її словами, Артем був хорошим, веселим, позитивним, захоплювався технікою, дуже хотів піти в армію, куди був призваний в 2019 році. Служив у військовій частині Нацгвардії, що дислокується в м. Маріуполь, — повідомляти місцеве видання»Вісник Козятинщини". - Коли почалася війна, їх перемістили на територію металургійного комбінату» Азовсталь", який зараз називають останнім бастіоном оборони Маріуполя.

Артем намагався щодня телефонувати мамі, щоб заспокоїти, що живий і здоровий. Щоразу просив берегти себе і молодших братиків. Часто повторював:»Все Буде Добре, я повернуся". Востаннє з сином жінка спілкувалася 18 квітня — рівно за місяць до того, як повинен був закінчитися термін його військової служби. Артем приголомшив маму зізнанням: "швидше за все, я не повернуся. Тут справжнє пекло"»

Читайте також:

Лукашенко вже в паніці: Білорусь оголосила про вторгнення "українських диверсантів".

Популярні новини зараз

Був точний постріл: ЗСУ "гримнули" бойовий літак Путіна. Гарна новина

В окупованому Алчевську Російська ППО вразила саму себе

Відео останніх хвилин життя Юрія Шатунова: друзі мало не виносили його з машини

У Білорусь злітаються урядові літаки з Росії. Переправляють навіть машини. Щось починається

Показати ще

Розумом рушила: мати загиблого російського окупанта подякувала Путіну. Відео.

Крах Кремля: в Росії настав повне пекло. Навіть рубль перетворився на папірець.