Відразу після Росії нові кладовища з похованнями військовослужбовців почали з'являтися і в Білорусі. Режим Лушкашенко не зміг приховати втрати своїх громадян, які взяли в руки зброю і допомагали російським військовим знищувати цивільне населення України, а також руйнувати українські міста.

Як повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України, відразу в декількох населених пунктах Білорусі пройшли похорони військових, які вирішили укласти контракти з російськими окупантами.

"Зокрема, траурні заходи щодо загиблого солдата-контрактника пройшли в місті Мар'їна гірка Мінської області (базується 5 окрема бригада спеціального призначення). В Осиповичах Могильовської області (знаходиться 51 змішана артилерійська група) ховали відставного офіцера і колишнього солдата-контрактника.

В цілому, участь у війні проти України непопулярна серед білоруських військових. У військових частинах не проводиться серйозна агітація або пропагандистські заходи. Втім, відомо про випадки добровільного підписання контрактів з різними російськими приватними військовими компаніями. Основний мотив для цього - гроші, які обіцяють за участь у бойових діях на українській території.

Після низки похоронів і звісток про "зниклих безвісти" кількість бажаючих випробувати долю зменшилася", - наголошується в повідомленні.

Популярні новини зараз

Розвідка: Путін дав наказ підривати житлові будинки і школи в Білорусі. Він осатанів

Відео останніх хвилин життя Юрія Шатунова: друзі мало не виносили його з машини

Шойгу підставив Путіна: війна в Україні програна. Розвідка Британії підтвердила

Замах на путінського "напівпрезидента": з'явилися подробиці

Показати ще

Читайте також:

Росіяни вже ховаються по підвалах з дітьми і просять Путіна закрити небо. Почалося.

Дим до неба, крики і паніка: в Росії згорів командний пункт ракетників.

Нехай побачить кожен: у Києві виставили напоказ спалену російську техніку. Відео.