Як тільки в Україні настане мир і з нашої землі будуть вигнані російські нелюді, український президент Володимир Зеленський планує відвідати польські міста.

Як повідомляє УП, про це глава Української держави заявив на спільному брифінгу з польським колегою Анджеєм Дудою, який відвідав Київ.

"Я, на жаль, не маю можливості сьогодні через війну поїхати в деякі міста, які або існували як гуманітарні хаби, або хаби для постачання зброєю, або прекрасні міста, які прийняли наших людей, особливо жінок, дітей. У мене сьогодні немає можливості поїхати і просто подякувати цим людям і ці міста. Але я впевнений, що після того, як ми переможемо, це будуть одні з перших міст, в які я із задоволенням приїду", - заявив Зеленський.

Український президент також висловив надію на те, що польські друзі допоможуть Україні у відновленні міст та іншої інфраструктури після того, як закінчиться війна.

"Щоб побудувати Україну з нашими людьми, з новою якістю інфраструктури, нам потрібне об'єднання країн ЄС, Сполучених Штатів, всіх наших друзів. Також ми бачимо Польщу серед лідерів країн, які будуть у програмі відновлення України", - сказав він.

Популярні новини зараз

Ранковий обстріл України: Росія випустила десятки ракет по різних містах

Відео останніх хвилин життя Юрія Шатунова: друзі мало не виносили його з машини

Не стало легендарного Юрія Шатунова з "Ласкавого мая". Все сталося миттєво. Деталі

Замах на путінського "напівпрезидента": з'явилися подробиці

Показати ще

Зеленський додав, що Польща і без того надає Україні дуже серйозну підтримку, але про деякі моменти не можна заявляти публічно.

"Ми вдячні Польщі, вони постійно, щодня працювали, і особливу роль у зміцненні і постачанні зброї зіграв особисто президент Польської Республіки. Після перемоги України, а значить, нашої спільної перемоги, ми зможемо згадати багато деталей, багато ночей, коли ми постійно спілкувалися і особисто займалися питаннями тієї чи іншої підтримки України озброєнням... це дійсно були дуже складні моменти. Але приємно згадувати, що в такі складні моменти поруч з нами такі друзі, які роблять ці моменти простіше", - сказав Зеленський.

Читайте також:

Лукашенко вже в паніці: Білорусь оголосила про вторгнення "українських диверсантів".

Розумом поїхала: мати загиблого російського окупанта подякувала Путіну. Відео.

Крах Кремля: в Росії настав повне пекло. Навіть рубль перетворився на папірець.