Збираючись знищити Україну, російський президент навіть не подумав про те, що в першу чергу він знищить Росію. Найпотужніші західні санкції довели і без того "кульгаву" РФ до колосальної економічної прірви. Рубль вже перетворився на звичайний папір.

За словами професора економіки Мадридської IE Business School Максима Міронова, в Росії почалося таке знецінення рубля, якого не було з часів СРСР, передає УНІАН.

Експерт також зазначає, що всього лише за два місяці Путін зумів знищити автомобільну і авіаційну галузь Росії. За словами Миронова, росіяни дуже сильно помиляються, коли думають, що переживуть нинішню кризу.

"Це 100% помилкові думка і розрахунок хоча б тому, що в 2014 році не було системних негативних змін в економіці, а станом на 2022 рік вони є, і помітні. Не було такого, що в Росії за пару місяців пропадає ціла автомобільна галузь, як зараз, а саме це і відбувається. Не було такого, що практично повністю зникла авіаційна галузь, літаки, які тепер не літають в Європу і стоять на приколі, це вже не судна, а склад запчастин для залишилися в строю. Не було в 2014 році проблем у держави і російського бізнесу купувати імпорт", - зазначив він.

Миронов також заявив, що такої глибокої економічної кризи в Росії не було з часів СРСР.

Популярні новини зараз

Допомагав розвідці РФ і Путіну: СБУ викрила відомого народного депутата України

"Покриє всю Україну": військовий експерт попередив про потужні ракетні удари. Названо дні

Не стало легенди 90-х: його пісня "Шоколадний заєць" була хітом

У Білорусь злітаються урядові літаки з Росії. Переправляють навіть машини. Щось починається

Показати ще

"Чому цінність долара в Росії зараз стрімко знижується? Тому що на території Росії він став фактично папірцем, російським компаніям не потрібен Долар, тому що на долар вони нічого не можуть купити. Це ситуація гірша, ніж в СРСР, тому що Радянський Союз за долари на зовнішньому ринку міг купити що завгодно, Росія цієї можливості себе позбавила — вона приходить на ринок, а товари на ньому за долари їй не продають. Ситуація правда погана, а що до росіян — ну потрібно ж чимось жити, можна ось такими втішними фантазіями",-зазначив експерт.

Читайте також:

Аварія на російському підводному човні: стали відомі перші подробиці.

Увійде у військову історію: ЗСУ спалили круту "іграшку" Путіна. Він любив їй хвалитися. Відео.

Він полетів: українські партизани "бабахнули" під'їзд з "народним мером Путіна".