Всі знають, що в Енергодарі знаходиться Запорізька АЕС, через що захоплення міста було для російських окупантів стратегічно важливим. І вони місто отримали в результаті запеклих боїв на початку березня. І хоч місцеві жителі не підкоряються росіянам і продовжують вірити, що ЗСУ їх звільнить, але є чимало в місті і зрадників. Наприклад, депутат в Енергодарі від ОПЗЖ Андрій Шевчик переметнувся на бік РФ в перші ж дні вторгнення.

А ось вранці в неділю, 22 травня, Шевчику тонко натякнули, що буває з колаборантами.

Так, стало відомо, що в тимчасово непідконтрольному Україні Енергодарі Запорізької області місцеві партизани влаштували вибух у будинку, де живе зрадник, а нині "голова військової адміністрації" окупантів Андрій Шевчик.

Вибух прогримів у будинку № 38 по вулиці Курчатова.

"Сьогодні ранок почався не з кави. Були підірвані під'їзні двері, попередньо, там знаходився місцевий гауляйтер "глава військової адміністрації зрадник шевчик", — йдеться в повідомленні телеграм-каналу ЗАПОРІЖЖЯ.ІНФО

Популярні новини зараз

В окупованому Алчевську Російська ППО вразила саму себе

Не стало легендарного Юрія Шатунова з "Ласкавого мая". Все сталося миттєво. Деталі

Шойгу підставив Путіна: війна в Україні програна. Розвідка Британії підтвердила

Прям як Путін: режисер розповів, як Валюха зі" Сватів " називає Україну

Показати ще

Пізніше стало відомо, що внаслідок вибуху, який вранці в неділю, 22 травня, українські партизани влаштували в Енергодарі Запорізької області, загинув один охоронець, в той час як ще один у важкому стані потрапив в реанімацію. Самому Шевчику вдалося вижити, але він теж постраждав і зараз у важкому стані в лікарні.

При цьому легітимний мер Енергодара Дмитро Орлов повідомив, що ніхто з жителів під'їзду не постраждав, з чого випливає, що удар був нанесений чітко і прицільно саме по колаборанту Шевчику.

Нагадаємо, що 48-річний Андрій Шевчик був депутатом в Енергодарі від ОПЗЖ, а після приходу "русского мира" швидко зайняв сторону окупантів і створив там "Народну Раду".

Читайте також:

Замість кадирівців підуть вагнерівці: чого очікувати від нових варварів Путіна.

Історик розповів, що Путін терміново звернувся за допомогою до шаманів.

Кінець Путіну: США відправлять в Україну "зброю судного дня". Ось і почалося.