Жах, здивування і заціпеніння - саме такими словами перша леді України Олена Зеленська запам'ятала ранок 24 лютого 2022 року.

Ні для кого не секрет, що президентське подружжя Зеленських до війни завжди і скрізь з'являлося разом. Ось тільки війна внесла в їхнє життя великі корективи, чим подружжя поділилося 21 травня у великому інтерв'ю.

Так, відповідаючи на запитання ведучої, як змінилося життя її сім'ї після війни, Олена Зеленська відповіла:

"Як будь-яка жінка, я розуміла, що нашу сім'ю, нас двох і його (Володимира Зеленського) чекають великі випробування, з якими нам доведеться якось боротися, жити. І звичайно ж, як будь-якій людині, яка хоче спокою, мені цього дуже не хотілося. Але так само, я розуміла, що він з усіма випробуваннями зможе впоратися. Просто я знала, що це буде важко. Легко не було. І зараз теж не легше".

При цьому дружина президента зазначила, що з початком війни практично ніяких змін як у ній, так і у Володимирі, не відбулося.

Популярні новини зараз

Розвідка: Путін дав наказ підривати житлові будинки і школи в Білорусі. Він осатанів

В окупованому Алчевську Російська ППО вразила саму себе

Карма прийшла: ВСУ урили колишнього спецназівця з"Беркута". Фото зрадника

Прям як Путін: режисер розповів, як Валюха зі" Сватів " називає Україну

Показати ще

"Він як був надійним чоловіком і людиною, так він і залишився. Його налаштування не змінилися, точка зору не змінюється. Сім'я, звичайно, як і всі українські сім'ї зараз роз'єднана. Але ніхто у мене чоловіка не відніме, навіть війна", - сказала Олена Зеленська.

"Так, він живе на роботі, ми його майже не бачимо. 2,5 місяці ми взагалі не бачилися, спілкувалися тільки по телефону. Зараз у нас було кілька можливостей побачитися. І я вам вдячна також за цю можливість, тому що ми зараз проводимо час разом. Чудова можливість попити разом чаю", - поділилася перша леді. Президент Зеленський з цього приводу додав:"побачення в ефірі".

Олена Зеленська зазначила, що сім'я не змінилася через війну, крім певних традицій, яких тепер вони не можуть дотримуватися.

"Ми тримаємося, все добре, в нашій родині порядок. Не можемо посидіти, повечеряти всією сім'єю, поговорити про всі справи. Але дійсно чекаємо як і все, що можна буде об'єднатися знову, як і всі сім'ї в Україні, які роз'єднані зараз, які чекають своїх рідних близьких і хочуть знову бути разом",
- сказала перша леді.

Читайте також:

"Ми вийшли на фінальну стадію": у Зеленського розповіли, як ЗСУ ламають війська РФ.

Дим видно навіть з Москви: в Росії палає найвідоміший центр авіації.

Берлусконі заявив, що українці повинні погоджуватися на умови Путіна. Як вам?.