В Білорусі ситуація загострюється з кожним днем. У терміновому порядку проводяться оперативні заходи щодо зміцнення державного кордону, а внутрішнім військам істотно розширили повноваження. При цьому, війська тепер зможуть за спрощеною процедурою відкривати вогонь на ураження.

Як повідомляє Українська правда, відповідні поправки до законодавства були прийняті днями.

Зокрема, білоруські внутрішні війська тепер можуть залучатися до охорони державного кордону та територіальної оборони.

"При виникненні обставин, що становлять загрозу безпеці громадян, діяльності організацій і громадському порядку, а також в інтересах оборони Республіки Білорусь внутрішні війська можуть залучатися до виконання інших завдань відповідно до цього закону та іншими актами законодавства", - наголошується в законі.

Розширюються заходи захисту бійців внутрішніх військ і членів їх сімей, до яких може бути застосований держзахист. Також забороняється поширення інформації про дислокацію та пересування внутрішніх військ.

Популярні новини зараз

Карма прийшла: ВСУ урили колишнього спецназівця з"Беркута". Фото зрадника

"Покриє всю Україну": військовий експерт попередив про потужні ракетні удари. Названо дні

Відео останніх хвилин життя Юрія Шатунова: друзі мало не виносили його з машини

Не стало легенди 90-х: його пісня "Шоколадний заєць" була хітом

Показати ще

Документом також змінено умови застосування військовослужбовцями ВВ зброї. Якщо раніше формулювання припускало, що зброя може застосовуватися "з метою виконання покладених на них завдань у разі, якщо інші способи і засоби в забезпеченні їх виконання виявилися неефективними", то тепер з неї слова "у разі, якщо інші способи і засоби в забезпеченні їх виконання виявилися неефективними" виключені.

Таким чином, відповідно до закону військовослужбовці ВВ мають право застосовувати зброю"з метою виконання покладених на них завдань".

Нагадаємо, самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко підписав поправки до Кримінального кодексу, що передбачають смертну кару за замах на вчинення теракту.

Закон 18 травня був опублікований на національному правовому інтернет-порталі.

Читайте також:

Українці аплодують: український спортсмен на очах у всього світу "утер" Путіна.

Дим видно навіть з Москви: в Росії палає найвідоміший центр авіації.

Це вже серйозно: Британія збирається озброїти Молдову. Путіна затискають.