У всі часи партизанський рух був важливим фактором всенародної боротьби в тилу ворога. Сьогодні це яскраво проглядається на прикладі окупованих територій України. Так, наприклад, 13 квітня українська розвідка повідомляла, що в Мелітополі невідомі патріоти ліквідують окупантів, у тому числі кадирівців. За даними ГУР, в період з 20 березня по 12 квітня в місті знищили 70 російських військових. Як виявилося, воєначальники теж у списку на знищення.

Так, Запорізька обласна військова адміністрація повідомляє, що в тимчасово окупованому Мелітополі українським партизанам вдалося ліквідувати військових РФ високого рангу. При цьому російські окупанти цю ситуацію намагаються приховати.

Про це повідомляти Запорізька ОВА в Telegram.

Відомо, що окупанти виявили два трупи, імовірно представників окупаційної влади або їх поплічників з числа місцевих колабораціоністів.

"До місця події... під'їхала "Тойота-Крузер 200". Навколо бігали з десяток "народних міліціонерів"і " козаків". Після слідчих дій з місця вбивства в пластикових пакетах відвезли два трупи", - написало місцеве видання "РИА Мелітополь".

Популярні новини зараз

Ранковий обстріл України: Росія випустила десятки ракет по різних містах

В окупованому Алчевську Російська ППО вразила саму себе

Карма прийшла: ВСУ урили колишнього спецназівця з"Беркута". Фото зрадника

Прям як Путін: режисер розповів, як Валюха зі" Сватів " називає Україну

Показати ще

Швидше за все, саме з цієї причини 17 травня російські окупанти почали в Мелітополі посилені перевірки приватного транспорту. Швидше за все це відбувається з метою пошуку партизанів.

У місцевих пабліках в соціальних мережах теж пишуть про ліквідацію поплічників "русского мира".

"У Мелітополі партизани ліквідували двох зрадників з окупаційної адміністрації",-повідомляє популярний Телеграм-канал"Приморський вазелін".

Зі свого боку видання Hyser повідомляє, що в умовах російської окупації Мелітополя перевірити дану інформацію не представляється можливим.

Читайте також: