ПриватБанк запускає акцію, яка допоможе підтримати наших бійців. Так, українці, які змушені були через вторгнення Росії виїхати за кордон, при оплаті покупок карткою зможуть відраховувати частину коштів на підтримку ЗСУ.

Про це на сторінці в Facebook розповів прес-секретар банку Олег Серга.

"Українці, які через війну зараз змушені перебувати за кордоном, мають можливість підтримати Україну і наблизити нашу перемогу, просто розраховуючись картками Приватбанку за покупки в будь-якій країні світу.

"Разом з платіжними системами Visa і Mastercard ми запустили благодійну ініціативу "Підтримайте Україну з-за кордону". Для участі в ній достатньо з 16 травня по 30 Червня активно розраховуватися картками Приватбанку за кордоном. З кожної оплати карткою ми направимо по одній гривні на потреби Збройних сил України", - зазначив він.

Щоб приєднатися до акції, необхідно зареєструватися на сайті https://newpromos.privatbank.ua/Pidtrymayte_Ukrainu_z_za_ko або в мобільному додатку Приват24. Кількість транзакцій, а значить, і перерахованих нашим військовим гривень, не обмежена.

Популярні новини зараз

Допомагав розвідці РФ і Путіну: СБУ викрила відомого народного депутата України

Відео останніх хвилин життя Юрія Шатунова: друзі мало не виносили його з машини

Не стало легенди 90-х: його пісня "Шоколадний заєць" була хітом

Прям як Путін: режисер розповів, як Валюха зі" Сватів " називає Україну

Показати ще

Читайте також:

Перший рівень небезпеки: попередження для 9 областей.

Ось це поворот: війська Путіна почали самі розгрібати завали в Україні.

Чотириногий герой: кіт Макс, якого вкрали російські окупанти, через 80 днів прийшов додому. Фото.