Гроші люблять не тільки рахунок, але і коли про них "піклуються". Тому завжди важливо стежити, щоб купюри не були пом'ятими або рваними, а також не менш важливо, щоб ваші заощадження зберігалися в правильному місці. Гроші мають свою особливу енергетику і можуть як притягувати до себе багатство, так і відштовхувати його.

"Телеграф" розповідає, де не варто зберігати свої скарби, щоб не привернути до себе і своєї сім'ї безгрошів'я, зменшення грошового потоку та інші фінансові проблеми.

Де не можна зберігати гроші:

Скляні баночки затримують фінансовий потік в сім'ю. Справа в тому, що гроші в закритій ємності "не можуть дихати", від чого втрачають свою "силу" множення. Більш того, через те, що купюри перебувають в пом'ятому стані, це призводить до накопичення негативної енергії.

У деяких книгах. Заборона не критична, головне дивитися в який твір потрапляють гроші. Щоб збільшити фінансовий потік, можна тримати заощадження в позитивних і добрих книгах, драматичні романи, жахи і т.д — не годяться в схованки.

Популярні новини зараз

Знак з небес: патріарх Кирило впав на підлогу прямо посеред храму. Відео

Ранковий обстріл України: Росія випустила десятки ракет по різних містах

Названо 4 українських міста, які Путін хоче зруйнувати і захопити

Шойгу підставив Путіна: війна в Україні програна. Розвідка Британії підтвердила

Показати ще

Під матрацом. Місце, яке призначене для відпочинку, категорично не підходить для примноження фінансів. Покладені під матрац гроші також будуть відпочивати, через що фінансове становище в сім'ї збільшуватися не буде.

Біля вхідних дверей. Зберігаючи гроші в такому місці, ваші заощадження будуть"йти".

Також не варто зберігати купюри в згорнутому вигляді, не потрібно їх туго перемотувати і тримати в тіснота. Це тільки спровокує накопичення негативБіля вхідних дверей. Зберігаючи гроші в такому місці, ваші заощадження будуть"йти".

Читайте також:

ВСУ йдуть в контрнаступ. Зупинити неможливо. У МВС зробили заяву.

Території Росії відійдуть в інші держави, а Путіна не стане: астролог розповіла, чого очікувати.

Азовсталь накрили запальними снарядами. З'явилося відео.