Гроші люблять не тільки рахунок, але і коли про них "піклуються". Тому завжди важливо стежити, щоб купюри не були пом'ятими або рваними, а також не менш важливо, щоб ваші заощадження зберігалися в правильному місці. Гроші мають свою особливу енергетику і можуть як притягувати до себе багатство, так і відштовхувати його.

"Телеграф" розповідає, де не варто зберігати свої скарби, щоб не привернути до себе і своєї сім'ї безгрошів'я, зменшення грошового потоку та інші фінансові проблеми.

Де не можна зберігати гроші:

Скляні баночки затримують фінансовий потік в сім'ю. Справа в тому, що гроші в закритій ємності "не можуть дихати", від чого втрачають свою "силу" множення. Більш того, через те, що купюри перебувають в пом'ятому стані, це призводить до накопичення негативної енергії.

У деяких книгах. Заборона не критична, головне дивитися в який твір потрапляють гроші. Щоб збільшити фінансовий потік, можна тримати заощадження в позитивних і добрих книгах, драматичні романи, жахи і т.д — не годяться в схованки.

Популярні новини зараз

Розігнав їх до чортової матері: Зеленський не витримав. Історичний указ

Знак з небес: патріарх Кирило впав на підлогу прямо посеред храму. Відео

Називав "бандерівцями" і відмовлявся виступати: з'ясувалося, що Шатунов ненавидів Україну і українців

Прям як Путін: режисер розповів, як Валюха зі" Сватів " називає Україну

Показати ще

Під матрацом. Місце, яке призначене для відпочинку, категорично не підходить для примноження фінансів. Покладені під матрац гроші також будуть відпочивати, через що фінансове становище в сім'ї збільшуватися не буде.

Біля вхідних дверей. Зберігаючи гроші в такому місці, ваші заощадження будуть"йти".

Також не варто зберігати купюри в згорнутому вигляді, не потрібно їх туго перемотувати і тримати в тіснота. Це тільки спровокує накопичення негативБіля вхідних дверей. Зберігаючи гроші в такому місці, ваші заощадження будуть"йти".

Читайте також:

ВСУ йдуть в контрнаступ. Зупинити неможливо. У МВС зробили заяву.

Території Росії відійдуть в інші держави, а Путіна не стане: астролог розповіла, чого очікувати.

Азовсталь накрили запальними снарядами. З'явилося відео.