Щоб врятувати заблокованих на "Азовсталі" в Маріуполі бійців Володимир Зеленський особисто звертався з проханням до влади Греції; самі бійці – до Президента Туреччини; дружини захисників Маріуполя 11 травня приїзджали з аналогічним проханням до Папи Римського Франциска; а командир 36-ї окремої бригади морської піхоти ВМС ЗСУ Сергій Волинський ("Волина") навіть попросив про допомогу американського бізнесмена, засновника компанії SpaceX Ілона Маска. От тільки Путін не погоджується на жодні умови і українські захисники Маріуполя говорять про свій останній бій. Сьогодні, 16-го травня Господь послав їм знак.

І справді, ні для кого не секрет, що українські захисники Маріуполя, які перебувають на металургійному комбінаті "Азовсталь", уже не вірять у порятунок та готуються до останнього бою. Про це кажуть їхні дружини, адже щодня продовжуються бомбардування ззовні і воїни в нелюдських умовах змушені навіть шукати воду та їжу.

Одним з тих, хто зараз перебуває на зруйнованому вщент металергійному комбінаті "Азовсталь" є 26-річний військовий Дмитро Козацький з Житомирщини. Він з перших днів війни обороняє Маріуполь від россійських окупантів.

Сьогодні, 16 травня, він показав неймовірне фото, яке багато про що говорить.

До слова, саме Дмитро є автором тих десяти вражаючих і щемливих фото поранених бійців з "Азовсталі", які вже тиждень обговорює весь світ і, здається, бачив кожен українець.

Читайте також:

ВСУ йдуть в контрнаступ. Зупинити неможливо. У МВС зробили заяву.

Території Росії відійдуть до інших держав, а Путіна не стане: астролог розповіла, чого очікувати.

Азовсталь накрили запальними снарядами. З'явилося відео.