Практично щодня Президент Володимир Зеленський у зверненнях до свого народу говорить про те, що війна, розв'язана Росією проти України, завершиться лише тоді, коли Україна поверне всі свої території і людей. 15 травня 2022 року хоч і маленька, але перша і дуже важлива перемога сталася на одній з ділянок державного кордону.

Так, стало відомо, що 227 батальйон 127 бригади Сил територіальної оборони ЗСУ Харкова витіснив російських окупантів і вийшов на ділянку державного кордону.

Про це в неділю ввечері, 15 травня, передавати у Міністерстві оборони України.

Інформація супроводжувалася відео, на якому українські бійці стоять біля прикордонного стовпа і звертаються до Президента України Володимира Зеленського: "Пане Президенте, ми дійшли".

"227 батальйон 127 бригади Сил територіальної оборони ЗСУ м.Харкова витіснив росіян і вийшов на ділянку державного кордону. Разом до перемоги!",- сказано в підписі до відео.

Популярні новини зараз

Путіна зганьбили під час саміту, не зустрівши у літака. Відео

Путін лютує: ЗСУ знищили черговий десантний корабель РФ. Гарно палало

Щось почнеться: Путін терміново вивів у морі 5 підводних човнів із Севастополя. Усього їх 7

Це перемога ЗСУ: війська РФ з ганьбою втекли з острова Зміїний. У Путіна аж завили

Показати ще

Крім того, на відео українські захисники доповідають про свої успіхи головнокомандувачу ЗСУ Валерію Залужному.

"Пане Президенте, Верховний головнокомандувач України, доповідаю, сьогодні, 15 травня, 227 батальйон 127 бригади Сил територіальної оборони ЗСУ вийшов на рубіж, на роздільну смугу з Росією, країною-окупанта. Ми прийшли, пане Президенте, ми тут", - заявили військові.

Святковість моменту не зіпсувало навіть те, що на відео військовий, очевидно – помилково, назвав датою зйомки 15 квітня, а не травня. Швидше за все свою роль зіграла втома воїнів.

Читайте також:

ВСУ йдуть в контрнаступ. Зупинити неможливо. У МВС зробили заяву.

Території Росії відійдуть до інших держав, а Путіна не стане: астролог розповіла, чого очікувати.

Азовсталь накрили запальними снарядами. З'явилося відео.