Соціолог, керівник соціологічної служби "Український барометр" Віктор Небоженко розповів, чому російський диктатор Путін не піде на застосування ядерної зброї.

Наводимо текст автора:

Кажуть, що Путін, якщо буде катастрофічно програвати війну з Україною, як "загнаний щур", може зважитися на найстрашніший злочин і абсурдну дію – застосувати тактичну ядерну зброю проти України або країн Східної Європи.

По-перше, Путін - не тільки вічний лідер "путінської Росії", але і звичайний 73-річний (або 69-річний) старий зі своїм болячками і хворобами, який люто чіпляється за владу і не збирається вмирати завчасно – ні на одну годину або день.

Добре видно, що Путін чіпляється за своє життя, яке йде від нього швидше, ніж його могутня влада над росіянами. При всій своїй ненависті до України, як старечому маразмі, Путін вірить, що влада продовжує життя правителям.

Популярні новини зараз

Рятували окупантів: ЗСУ збили над островом Зміїний бойовий вертоліт путінських військ

Путін лютує: ЗСУ знищили черговий десантний корабель РФ. Гарно палало

У білоруські села і міста хлинуть сотні трун: експерт розповів, чого доб'ється Лукашенко вторгненням в Україну

Москва в дикому диму і полум'я. Чорні стовпи гару видно за кілометри

Показати ще

Але Путін, як людина, яка панічно боїться мікробів, вірусів, ковіда або банального отруєння, тим більше, боїться ядерного конфлікту.

По-друге, Путін надзвичайно багатий (трильйон), так навіщо йому в ході "ядерної дуелі" з усім світом все це втрачати.

По-третє, Путін вже починає здогадуватися, що не він керує світом і Росією, а ним маніпулюють ті, хто навколо нього прикидаються його соратниками, друзями або сліпими виконавцями його волі.

Після нападу Росії на Україну і потужних міжнародних санкцій в процес прийняття рішень в Росії втягуються все нові групи еліти: близькі соратники Путіна типу Патрушева, російські олігархи, постраждалі від санкцій, чекісти, генералітет армії. А після провалу бліцкригу війни в Україні Путін - вже реально не лідер Росії і не арбітр еліти, а виконавець чужої волі, яка постійно змінюється в Кремлі в залежності від того, хто в даний момент впливає на Путіна.

Ось чому стратегічні цілі Кремля і напрямок військового удару російських військ постійно змінюються – від тотального знищення України як незалежної європейської держави до захоплення Донбасу, Херсона та Одеси.

Єдине, що залишається в "розпорядженні" Путіна – це його вимога перемоги над Україною "за всяку ціну".

По-четверте, в будь–якому випадку, всі групи оточення Путіна - від "яструбів" до "голубів", які впливають на рішення Путіна, не хочуть гинути в ядерній війні і не допустять Путіна до "ядерної кнопки". Бо він все одно йде, а вони залишаються. Тому вони не дозволять Путіну потягнути їх у минуле разом із собою.

Читайте також:

ВСУ йдуть в контрнаступ. Зупинити неможливо. У МВС зробили заяву.

Території Росії відійдуть до інших держав, а Путіна не стане: астролог розповіла, чого очікувати.

Азовсталь накрили запальними снарядами. З'явилося відео.