Для західних областей України загроза ракетних ударів нікуди не зникла. Російські окупанти можуть повернутися до таких методів, зокрема, в тому випадку, якщо війна перейде в затяжну окопну фазу.

Таку думку висловив військовий експерт Олег Жданов в ефірі телеканалу "Перший Західний". Він вважає, що остаточно країна-агресор ще не втратила інтерес до тих областей, до яких не зуміла дістатися.

Але той факт, що західні області нашої країни поки що не піддаються ракетним ударам, може говорити про те, що у росіян обмежена кількість ракет, які можуть до них долетіти. Експерт зазначив, що зараз ракетні удари окупантів зосереджені на Одеській, Миколаївській, Запорізькій та Дніпропетровській областях.

"Противник намагається порушити нашу систему забезпечення ЗСУ. Але коли почнеться цей Окопний період... Тоді Росія може знову повернутися в західні регіони. Їй потрібно буде заповнювати відсутність активних бойових дій на суші ось цією дистанційною війною, а саме нанесенням ракетних ударів", – вважає Жданов.

Читайте також:

Популярні новини зараз

Путін лютує: ЗСУ знищили черговий десантний корабель РФ. Гарно палало

У білоруські села і міста хлинуть сотні трун: експерт розповів, чого доб'ється Лукашенко вторгненням в Україну

Знову спека і дикі грози. Чого очікувати від погоди

Москва в дикому диму і полум'я. Чорні стовпи гару видно за кілометри

Показати ще