Російське вторгнення в Україну відбулося 80 днів тому, а Москва за цей час захопила тільки одне велике місто - Херсон. На основі цього весь світ вже зрозумів, що російська армія покусилися на те, до чого зовсім не була готова. Більш того, амеріканський бригадний генерал Бен Ходжес готовий озвучити, чим все закінчиться.

Свого часу американець Бен Ходжес очолював повітряно-десантну бригаду під час операції "Свобода Іраку", а також керував силами НАТО в Європі з 2014 по 2017 роки.

Після відставки він став військовим експертом і часто дає коментарі зарубіжним ЗМІ на різні військові теми. Зараз Бен Ходжес очолює Кафедру стратегічних досліджень в центрі аналізу європейської політики.

Так от, днями Генеральний командувач Об'єднаними сухопутними військами НАТО у відставці Бен Ходжес помітив у російській риториці сигнали, які натякають на можливу капітуляцію Кремля у війні проти народу України.

Таке припущення на своїй сторінці в Twitter американський військовослужбовець зробив після заяви посла Росії в США Анатолія Антонова під час ефіру пропагандистського шоу Володимира Соловйова.

Популярні новини зараз

Путін образився на жарт Заходу про нього роздягненого і коня. Вже навіть відповів

Це перемога ЗСУ: війська РФ з ганьбою втекли з острова Зміїний. У Путіна аж завили

Астролог, який попереджав про Кременчук, назвав нову небезпеку

Шойгу підставив Путіна: війна в Україні програна. Розвідка Британії підтвердила

Показати ще

Фразу про те, що "Росія не розглядає варіант капітуляції в Україні", Ходжес прокоментував наступним чином:

"Це означає, що вони насправді визнають, що існує реальна можливість цього", - написав генерал.

Додамо, що посол Антонов також висловив упевненість в тому, що поставлені президентом Росії Володимиром Путіним завдання війни в Україні "будуть повністю виконані".

Крім того, Антонов лякає непередбачуваними наслідками для ядерних держав США і Росії втягування Штатів у війну, розпочату Росією проти України.

"США все глибше втягуються в конфлікт з найбільш непередбачуваними наслідками для двох ядерних держав", - сказав він.

За словами посла, ситуація виглядає все більш тривожно, оскільки США постачають в Україну все більш потужну зброю, нібито провокує відповідні дії Росії, хоча війну почала саме РФ.

При цьому Вашингтон нібито нагнітає розмови про плани Росії застосувати ядерну зброю, намагаючись зробити з Росії вигнанця. За словами Антонова, заяви про такі плани РФ не відповідають дійсності. Він підкреслив, що ніяких ознак для цього немає і назвав ці розмови нісенітницею.

Читайте також:

Вони кричали: опубліковані останні переговори екіпажу крейсера "Москва".

Прожарить до +32: в Україну йде дика спека.

Сатанинські місячна доба: коли їх чекати в травні і чим вони небезпечні.