Щороку Україна надає доплати до пенсії ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань. Цього року Уряд не зробив виняток, підготувавши кошти для виплат пенсіонерам у червні.

В умовах воєнного стану інформація про одержувачів максимально закрита з міркувань безпеки. Громадяни, яким належить додаткова виплата, отримають її таким же способом, як і звичайну пенсію.

Хто і яку доплату отримає:

Особи з інвалідністю внаслідок війни та колишні малолітні (яким на момент ув'язнення не виповнилося 14 років) ув'язнені концентраційні табори, гетто, інші місця примусового утримання, визнані особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та інших причин:

  • 1 група – 4421 грн,
  • 2 Група – 3906 грн,
  • 3 група – 3391 грн.

Учасники бойових дій, постраждалі учасники Революції Гідності та колишні неповнолітні (яким на момент ув'язнення не виповнилося 18 років) ув'язнені концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового утримання, а також діти, що народилися в зазначених місцях примусового утримання – 1491 грн.

Популярні новини зараз

Лукашенко закликав Лаврова до ядерного удару, розповівши про "ядерні болванки"

Просто нелюдь: Путін розповів про удар по торговому центру в Кременчуці. Волосся дибки

Порошенко з родиною підловили в одному з найдорожчих готелів Лондона. Відео скандалу

Це серйозно: міністр оборони Британії назвав ще одну країну, яку атакує Путін

Показати ще

Особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною – 4421 грн.

Члени сімей загиблих і дружини (чоловіки) померлих осіб з інвалідністю в результаті війни, дружини (чоловіки) померлих учасників бойових дій, учасників війни і жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя особами з інвалідністю в результаті загального захворювання, трудового каліцтва та інших причин, які не одружувалися знову – 966 грн.

Члени сімей загиблих захисників та захисниць України – 966 грн.

Учасники війни та колишні в'язні концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового утримання, особи насильно вивезені на примусові роботи, діти партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога – 612 грн.

Читайте також:

Є олігархи, готові виділити гроші на усунення Путіна, - російський опозиціонер.

Це вже знак: війська Путіна вдарили ракетами поруч з Польщею.

Кладовища ростуть на очах: в РФ з'являються свіжі могили військових. Фото.