Вторгшись у мирну Україну, путінські варвари не добилися успіхів, всі їхні плани провалилися. З такою заявою виступив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг.

"Війна Росії в Україні триває не так, як планувала Москва. Їй не вдалося взяти Київ. Вони відступають з-під Харкова, їх великий наступ на Донбасі зупинився. Росія не досягає своїх стратегічних цілей... Українці мужньо захищають свою батьківщину. Щоб допомогти їм у цьому союзники надали Україні допомогу в галузі безпеки на мільярди доларів", - констатував Столтенберг, якого цитує ТСН.

Він зазначив, що союзники висловили рішучу підтримку Україні і додав, що "двері НАТО відкриті" для Швеції і Фінляндії, назвавши їх рішення про вступ до Альянсу "історичним".

Раніше американський військовий, колишній командувач об'єднаним командуванням НАТО в 2012-2014 роках, а Збройних сил НАТО в Європі в 2014-2017 роках Бен Ходжес заявив, що в Росії вже серйозно розглядають загрозу капітуляції Москви.

У Генштабі ЗСУ не раз заявляли, що морально-психологічний стан в підрозділах противника залишається на низькому рівні, а ворожі підрозділи продовжують нести втрати в живій силі і техніці.

Популярні новини зараз

Путін лютує: ЗСУ знищили черговий десантний корабель РФ. Гарно палало

Щось почнеться: Путін терміново вивів у морі 5 підводних човнів із Севастополя. Усього їх 7

Від прес-секретаря Путіна пішла дружина. Пєсков залишився один

Знак для Путіна: у Криму впав міст, почався потоп, оголошено режим надзвичайної ситуації

Показати ще

Читайте також:

Вони кричали: опубліковані останні переговори екіпажу крейсера "Москва".

Є олігархи, готові виділити гроші на усунення Путіна, - російський опозиціонер.

Це вже знак: війська Путіна вдарили ракетами поруч з Польщею.