Вторгшись у мирну Україну, путінські варвари не добилися успіхів, всі їхні плани провалилися. З такою заявою виступив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг.

"Війна Росії в Україні триває не так, як планувала Москва. Їй не вдалося взяти Київ. Вони відступають з-під Харкова, їх великий наступ на Донбасі зупинився. Росія не досягає своїх стратегічних цілей... Українці мужньо захищають свою батьківщину. Щоб допомогти їм у цьому союзники надали Україні допомогу в галузі безпеки на мільярди доларів", - констатував Столтенберг, якого цитує ТСН.

Він зазначив, що союзники висловили рішучу підтримку Україні і додав, що "двері НАТО відкриті" для Швеції і Фінляндії, назвавши їх рішення про вступ до Альянсу "історичним".

Раніше американський військовий, колишній командувач об'єднаним командуванням НАТО в 2012-2014 роках, а Збройних сил НАТО в Європі в 2014-2017 роках Бен Ходжес заявив, що в Росії вже серйозно розглядають загрозу капітуляції Москви.

У Генштабі ЗСУ не раз заявляли, що морально-психологічний стан в підрозділах противника залишається на низькому рівні, а ворожі підрозділи продовжують нести втрати в живій силі і техніці.

Популярні новини зараз

Ранковий обстріл України: Росія випустила десятки ракет по різних містах

Був точний постріл: ЗСУ "гримнули" бойовий літак Путіна. Гарна новина

Шойгу підставив Путіна: війна в Україні програна. Розвідка Британії підтвердила

Не стало легенди 90-х: його пісня "Шоколадний заєць" була хітом

Показати ще

Читайте також:

Вони кричали: опубліковані останні переговори екіпажу крейсера "Москва".

Є олігархи, готові виділити гроші на усунення Путіна, - російський опозиціонер.

Це вже знак: війська Путіна вдарили ракетами поруч з Польщею.