Дружини українських захисників "Азовсталі" розповіли, що відбувається в операційних і яка ситуація з наданням допомоги пораненим українцям.

За інформацією жінок, озвученою YouTube-каналі "Бабель" , на сьогоднішній день мова йде про 700 військових, які отримали різні поранення, передає Оглядач.

"Антибіотики в дуже обмеженій кількості. Люди з ампутаціями зараз без антибіотиків. Люди з дуже важкими пораненнями просто терплять біль. Ситуація критична. Їм зараз ампутують кінцівки навіть з легкими ушкодженнями і без знеболюючих, просто ріжуть по живому. У них немає ніякої взагалі медицини. У них один стакан води на всіх, з якого вони роблять ковток раз в 5-6 годин", – пояснюють ситуацію дружини військових.

Жінки також вимагають, щоб була проведена евакуація всього гарнізону.

"Звичайно, потрібно в першу чергу вивозити тяжкопоранених, які можуть загинути через добу, але ми наполягаємо на евакуації абсолютно всіх, тому що насправді це абсурд. Тому що сьогодні ми вивозимо поранених, а завтра у нас ще 200 поранених, тому що постійно відбуваються бомбардування. Потрібно говорити про евакуацію для всього гарнізону", – зазначають вони.

Популярні новини зараз

Розігнав їх до чортової матері: Зеленський не витримав. Історичний указ

Був точний постріл: ЗСУ "гримнули" бойовий літак Путіна. Гарна новина

Замах на путінського "напівпрезидента": з'явилися подробиці

У Білорусь злітаються урядові літаки з Росії. Переправляють навіть машини. Щось починається

Показати ще

Читайте також:

Є олігархи, готові виділити гроші на усунення Путіна, - російський опозиціонер.

Це вже знак: війська Путіна вдарили ракетами поруч з Польщею.

Кладовища ростуть на очах: в РФ з'являються свіжі могили військових. Фото.