Світ хотів би бачити Росію сильною і розумною країною, ось тільки пропаганда і радянське минуле вже дуже сильно накладають свій відбиток на людей, тому поки Росія Це останній притулок тих, хто поступово впадає в старечий маразм.

Стало відомо, що в Новосибірську в парку "Кам'янка" в рамках регіональної виставки "Некрополь-Сибір - 2022" 14 травня пройшов конкурс оформлення місць поховання. Це було вперше, проте все почалося з того, що в минулому році в рамках цього ж форуму були змагання зі швидкісної копки могил під назвою "Могильний беззаконня".

За умовами конкурсу потрібно було за одну годину прикрасити місце поховання за допомогою плиток, живих і штучних квітів і багато іншого.

Зазначимо, що в оформленні місць поховання взяли участь команди з Севастополя, Омська та Новосибірська. При цьому севастопольці заради участі в конкурсі добиралися чотири дні.

"Враження чудові. Такі конкурси-це правильно. Потрібно показувати людям, що поховання потрібно впорядковувати ... Правильно, що організатори дали конкурс на спільне бачення", - розповіла журналістам конкурсантка з Севастополя Тетяна Федотова.

Журі конкурсу оцінювали як технологію, так і дизайн — головним критерієм було додати якомога менше декору.

Популярні новини зараз

Розігнав їх до чортової матері: Зеленський не витримав. Історичний указ

Шойгу підставив Путіна: війна в Україні програна. Розвідка Британії підтвердила

Замах на путінського "напівпрезидента": з'явилися подробиці

Прям як Путін: режисер розповів, як Валюха зі" Сватів " називає Україну

Показати ще

У конкурсі виграла команда з Омська, і їм подарували 20 тисяч рублів (9 тис. грн) за зелені насадження навколо могили. Учасники з Новосибірська зробили могилу для урн з прахом одруженої пари. Команда з Севастополя прикрасила золотом могилу військового моряка.

ДО РЕЧІ, призова сума в два рази більше, ніж отримують рідні військових, загиблих на війні в Україні.

Читайте також:

Просто звірі: росіяни катаються на танках по дворах і тиснуть машини українців. Відео.

Путін готує новий удар: під загрозою хліб і рослинне масло.

Реальна історія: боєць ЗСУ знайшов у підбитому танку росіян дивовижну річ. Її повернули вчительці.