Стало відомо, що під Ізюмом Харківської області в бою з ворогом загинув відомий доброволець лейтенант 95-ї Об'єднаної десантно-штурмової бригади ЗСУ Денис Антипов.

Про це передавати доцент Київського національного університету імені Тараса Шевченка Сергій Янчук.

"Україна втратила вірного сина і патріота, який горів любов'ю до своєї Батьківщини. Важко знайти людину, яка була настільки сповнена життя, креативності, ентузіазму і позитиву. Такі молоді люди-це найкраще, що є в України", – написав Янчук.

Також про загибель великого українського патріота повідомив на сторінці в Facebook історик і політолог Андрій Ковальов.

Популярні новини зараз

Увійде в історію: Mcdonald's назавжди йде з Росії

Якщо вторгнення РФ затягнеться, 90% українців опиняться за межею бідності, - ООН

Росіяни вже в паніці: як ЗСУ дають жару на американських БТРах. Відео

"Страшніше не придумаєш": олігарх з оточення Путіна розкрив його справжню хворобу

Показати ще

"Завжди дотепний, веселий, цілеспрямований і впевнений у майбутньому. Він дуже любив Україну! Жив заради України. Я запам'ятаю його таким. Скільки у нас спільних незавершених проєктів! Господи, як боляче! Як несправедливо, що такі люди гинуть! Царство небесне і вічний спокій! Вічна слава і вічна пам'ять, тобі дорогий друже! Помстимося!" – написав Ковальов.

Про українського Героя відомо те, що він народився в Івано-Франківську і разом з батьками переїхав до Києва ще дитиною.

Саме в столиці йому вдалось реалізуватись по-повній.

Так, Денис Антипов був викладачем корейської мови Навчально-наукового інституту філології КНУ, громадським активістом, а також успішним підприємцем і засновником компанії "Ua.gifts", яка виготовляла іграшки та сувеніри, а під час пандемії - захисні щитки для обличчя.

Після повномасштабного вторгнення Росії в Україну Денис Антіпов відправився на фронт добровольцем у складі 95-ої окремої десантно-штурмової бригади. 9 березня його разом з хлопцями накрило артилерією. Денис отримав контузію і травми спини, але після проходження лікування в госпіталі, він знову повернувся на фронт.

Відомо, що Антипов з дитинства захоплювався авіацією, батько-військовий служив у технічній військовій частині й часто брав його на аеродром. Саме тому у грудні 2014 року він пішов на курси аеророзвідки та отримав свідоцтво оператора БПЛА.

"Аеророзвідка – це романтика на найвищому рівні. Бо я люблю авіацію, для мене все об'єдналося в одному. Було радісно бачити, як ми починали з простеньких літачків, і з'являються нові, розвиваються, стають більш потужними можливості. Зараз у нас є ударні безпілотники – це серйозні машини. Ми починали з тренувальних пінопластових літачків. А тепер вже є такі, з яких можна передавати «привітання». Розвідка – це очі армії. Зверху ти побачиш, що людина не побачить, йдучи в розвідку", – говорив Антипов в одному з інтерв'ю.

Читайте також:

"Привозь ще": волонтер розповів, як буряти харчувалися собачим кормом.

Путін починає розстріли генералів: у підвали відводять усіх офіцерів. Кінець Росії.

Щоб ви не доїхали: путінські військові женуть додому авто, викрадені в Україні. Фото.