У британській розвідці проаналізували стан окупаційних військ Путіна і дійшли висновку, що протягом наступного місяця наступи будуть загальмовані.

"Незважаючи на незначні досягнення на початку, Росія не змогла домогтися значних територіальних досягнень За останній місяць, зберігаючи при цьому стабільно високий рівень виснаження", - йдеться у звіті, який наводить Кореспондент.

Британська розвідка вважає, що станом на 15 травня Росія, ймовірно, втратила третину Сухопутних бойових сил, які вона зібрала в лютому для нападу на Україну. Очікується, що затримки "майже напевно будуть посилюватися" через втрату військами Росії мостового обладнання і безпілотників.

"Протягом усього конфлікту їм не вистачало російського мостового обладнання, що уповільнювало і обмежувало наступальний маневр. Російські БПЛА, що мають життєво важливе значення для тактичної обізнаності та управління артилерією, виявилися вразливими для українського ППО", - йдеться у звіті.

Також підкреслюється, що дії російських збройних сил все більш обмежують "остійний низький бойовий дух" і зниження боєздатності підрозділів, що неможливо швидко замінити або відновити.

Популярні новини зараз

Українці аплодують: український спортсмен на очах у всього світу "утер" Путіна

Замість COVID: по світу поширюється Нова зараза. Що про неї відомо

"Мамо, я не повернуся додому": у Криму почалося пекло з російськими військами. Фото

"Денацифікувався": Російський гімнаст, який показав букву Z на нагородженні, тут же був покараний

Показати ще

"У нинішніх умовах рф навряд чи буде здатна різко збільшити темпи просування по Україні протягом наступних 30 днів", - зазначає Британська військова розвідка.

Читайте також:

Просто звірі: росіяни катаються на танках по дворах і тиснуть машини українців. Відео.

Путін готує новий удар: під загрозою хліб і рослинне масло.

Реальна історія: боєць ЗСУ знайшов у підбитому танку росіян дивовижну річ. Її повернули вчительці.