Вже 80-й день окупаційні війська Російської Федерації рівняють із землею багатостраждальні українські міста. У зв'язку з цим СБУ вже відкрила 2882 кримінальних провадження, пов'язаних з війною РФ проти України, а саме зі злочинними діяннями росіян проти мирних жителів України.

І правда, поки Кремль заперечує будь-які звинувачення в звірствах російських військових проти українського народу, ті охоче обговорюють свої "подвиги" в приватних розмовах.

Так, в одній з розмов один з російських військових зізнався другу, що відкрив для себе в Україні нову "розвагу": на танку переїжджати Легкові автомобілі.

"Я тепер знаю, що мій "трактор" спокійно авто переїжджає", - каже загарбник.

При цьому товариш навіть не здивувався почутому факту звірства. Єдине, що його зацікавило, – це "швидкість, з якою потрібно їхати".

Популярні новини зараз

ЗСУ підійшли в щільну до кордонів, вигнавши війська Путіна. Відео

ВСУ йдуть в контрнаступ. Зупинити неможливо. У МВС зробили заяву

Сатанинська місячна доба: коли чекати в травні і в чому небезпека

Скоро і він потоне: росіяни знайшли заміну потопленому крейсеру "Москва"

Показати ще

А днями в мережі навіть з'явилося відеодоказ злочинів російської армії з Маріуполя.

Ні для кого не секрет, що з перших днів військової агресії Росії загарбники знищують інфраструктуру і мирне населення блокадного Маріуполя під так званими "визвольними" гаслами, в бомбосховищах якого знаходяться тисячі українців. При цьому для росіян це, схоже," розвага", хоча весь світ називає такі дії геноцидом.

Так, на кадрах відео видно, як російський танк з символічною позначкою "V" бомбить один з житлових районів понівеченого міста. Після чого, під гучні радісні вигуки окупантів починає нещадно тиснути прямо посеред вулиці залишені українцями автомобілі.

Читайте також:

"Привози ще": волонтер розповів, як буряти харчувалися собачим кормом.

Путін починає розстріли генералів: у підвали відводять усіх офіцерів. Кінець Росії.

Щоб ви не доїхали: путінські військові женуть додому авто, викрадені в Україні. Фото.