Західні санкції - це добре. Вони дуже непогано працюють проти Путіна, який вторгся в мирну Україну. Але є одна проблема: як показує світовий досвід, фінансові санкції не особливо сильно б'ють по тиранах і диктаторам.

Простий приклад: Югославія, в якій почалася різанина на подобу Бучанської трагедії, прожила під санкціями 9 років.

Оскаженілий диктатор Іраку, якого всі пам'ятають під ім'ям Саддам Хусейн, загнав країну в кровопролитний конфлікт і жив під санкціями аж 13 років, поки його не повісили.

Тепер виникає питання: а як закінчить своє життя російський шизофренік Путін, який поставив весь світ перед загрозою ядерної війни?

Опозиційний російський політик Дмитро Гудков розповів, що може зупинити божевільного диктатора. Схема дуже проста: необхідний розкол в елітах.

Популярні новини зараз

Під Києвом спіймали російського снайпера: довго ховався в погребі і вийшов за їжею. Відео

Це вже знак: війська Путіна вдарили ракетами поруч з Польщею

Боровся за Україну до останнього: не стало чергового героя

Грав Сталіна і Жукова: не стало відомого актора. Його боявся Патріарх Кирил

Показати ще

"Російським елітам потрібна була зовсім не війна в Україні, а спокійне життя на своїх віллах в Європі, зі своїми замками, виноградниками і футбольними командами. Тепер настав час нового трибуналу.

Міжнародне співтовариство, наприклад, могло б оголосити Путіна і два десятки його соратників військовими злочинцями. А потім їх конвоюють до Гааги. Умови прості: ви видаєте Путіна з його подільниками, припиняєте війну, виплачуєте Україні репарації, а натомість з вас і вашої країни знімуть санкції.

Все оточення Путіна "замазане", необхідно зупинити війну в Україні і позбутися диктатури в Росії", - говорить Гудков.

Він також зазначає, що, здійснивши такий сценарій, російська еліта відразу позбудеться тиранії Путіна, показавши себе перед світовою спільнотою в якості миротворців, які змогли зупинити божевільного диктатора.

Читайте також:

Реальна історія: боєць ЗСУ знайшов у підбитому танку росіян дивовижну річ. Її повернули вчительці.

"Страшніше не придумаєш": олігарх з оточення Путіна розкрив його справжню хворобу.

Згоріло 50 мільйонів доларів: ЗСУ знищили гордість Путіна.