Вже весь світ знає, що російські голодні і жебрацькі військовослужбовеці йдуть воювати в Україну не заради зарплат і патріотичних почуттів, а заради можливості привезти додому вкрадену пральну машинку, Wi-Fi роутер, красиву жіночу білизну, дитячий велосипед або ноутбук.

Однак, як показує практика, не всі російські окупанти повертаються додому з награбованим майном мирних українців.

Не так давно захисники України підбили російську самохідну установку. Доля екіпажу не відома. Можливо, їх спіймали і взяли в полон. Путінські гади бігли так, що залишили у своїй бойовій машині майно, яке вони відбирали у мирних громадян України.

Серед знахідок виявився ноутбук Acer, який виявив один з бійців ЗСУ. Цікавий і той факт, що наші хлопці змогли знайти власницю ноута і повернути їй втрачену річ. Як з'ясувалося, комп'ютер належав звичайній українській вчительці.

Про цю цікаву історію написала мешканка Броварів, де мародерили російські військові.

Популярні новини зараз

Розглядають капітуляцію: генерал розкрив плани Кремля

Повернути Білгород в Харківську область: росіянам роздають цікаві листівки. Фото

Сатанинська місячна доба: коли чекати в травні і в чому небезпека

Путін готує новий удар: під загрозою хліб і рослинне масло

Показати ще

"Наш будинок під Броварами розмародерили оті не-люди. Сьогодні мамі зателефонував чоловік на ім'я Віктор, який у знищеному танку знайшов її ноут, визначив телефон господині і вирішив повернути вкрадені речі. Я навіть не знаю, що мене тішить більше: чи ті, що в Украіні такі прекрасні люди, чи ж ті, що карма спрацювала так швидко!!

UPD Ноут нарешті у хазяйки. Велика вдячність пану Віктору, який не пошкодував свого часу аби знайти власника. Звичайний українець повернувши вчительці ноут, за допомогою якого вона дистанційно навчає дітей, той ноут, який вкрала історія, яка може в школу і ходила у собі в рф, але точно нічого не навчилася. Слава Україні!",- написала жінка.

Читайте також:

"Привози ще": волонтер розповів, як буряти харчувалися собачим кормом.

Путін починає розстріли генералів: у підвали відводять усіх офіцерів. Кінець Росії.

Щоб ви не доїхали: путінські військові женуть додому авто, викрадені в Україні. Фото.