Довгий час флагманом російського Чорноморського флоту був фрегат "Москва". На його озброєнні стояли 16 протикорабельних ракет комплексу П-1000 "Вулкан" з радіусом дії не менше 700 км і далекобійні комплекси ППО С-300 "Форт". Ось тільки гордість флоту з усією величчю пішла на дно годувати раків. Довелося Путіну шукати заміну.

Так, стало відомо, що Чорноморський флот РФ в окупованому Криму отримав новий флагман замість потопленого Україною ракетного крейсера "Москва".

Про це повідомив український журналіст Роман Цимбалюк.

Тепер флагманом ЧФ Росії буде фрегат"Адмірал Макаров".

"Командування Чорноморського флоту прийняло рішення про призначення нового флагмана замість знищеного 14 квітня ракетного крейсера "Москва". Ним став фрегат проекту 11356р "Адмірал Макаров", на якому на даний момент розгорнута оперативна група ЧФ", - написав Цимбалюк.

Популярні новини зараз

Історичний день: Зеленський розповів, що Україну чекає цього понеділка

Дим видно навіть з Москви: в Росії палає найвідоміший центр авіації

Замість COVID: по світу поширюється Нова зараза. Що про неї відомо

Україна нарешті закриє небо: Жданов розповів про винищувачі, ПРО і ППО

Показати ще

Варто відзначити, що командування флоту передбачило варіант, що "Адмірал Макаров" може повторити долю "Москви". В такому випадку естафета бути флагманом Чорноморського флоту перейде фрегату" Адмірал Ессен", написав журналіст.

Відомо, що фрегат "Адмірал Макаров" був створений в 2012 році в Калінінграді на суднобудівному заводі Бурштин, а на воду його спустили 2 вересня 2015 року.

Це-один з трьох аналогів кораблів проекту 11356р Буревісник. Він має довжину 124,8 м і ширину 15,2 м.на ньому встановлені гармати, зенітна артилерія і ракетні установки.

До речі, в 2018 році фрегат "Адмірал Макаров" як один з кораблів Оперативного з'єднання ВМФ РФ в Середземному морі почав брати участь в різноманітних "бойових завданнях", особливо під час російської військової кампанії в Сирії.

Читайте також:

"Бандера спалив Білорусь": у мережі з'явився новий маразм. Що росіяни розповідають дітям. Відео.

Росія готує удар. Будуть прориватися з двох напрямків. Заява розвідки.

Просто до сліз: Настя Каменських випустила зворушливу пісню про Україну.