Радник голови Офісу президента України Олексій Арестович переконаний, що після краху Російської армії настане крах російської економіки. За його словами, це буде сюрпризом усього життя для Путіна.

Як повідомляє Сегодня, Арестович зазначив, що всі цифри російської економіки "намальовані", як і горезвісна "могутність" російської армії.

"Там такі ж приписки, і здатність встояти під реальним стресовим впливом набагато гірше, ніж Путін зараз вважає... і чекає його разом з усім оточенням точно такий же "сюрприз усього життя" щодо економіки. Відключення газу Польщі, Болгарії і тим країнам, які в рублях не платять, просто швидше буде добивати російську економіку", – підкреслив він.

Арестович також зазначив, що серйозні проблеми почнуться в липні або серпні.

"Я думаю, що відповідь на це питання буде такою ж дивовижною для Путіна, як була реальна боєздатність російської армії, яка спочатку загрожувала розгромити все НАТО, а потім обламалася об два села в Сумській області. Буде те ж саме. І це буде велика проблема для них і велика радість для всього вільного світу і всіх вільних людей в Росії", – зазначив він.

Популярні новини зараз

У НАТО заявили про поразку Росії: всі плани Кремля впали

Розглядають капітуляцію: генерал розкрив плани Кремля

Прожарить до +32: в Україну йде дика спека

Не привертайте біду: коли можна стригтися в травні

Показати ще

Читайте також:

Це перемога: війська Путіна відходять від Харкова. Вирішили повністю залишити позиції.

Лукашенко "зламався": тепер він залежатиме від Києва, а не від Москви. Почавши.

"Пустотливий палець": російський експерт розповів, що турбує Путіна. Він без цього не може.