Останнім часом в ЗМІ все частіше "спливають" чутки про хворобу президента РФ Володимира Путіна і про його майбутню операцію.

Такі припущення прокоментував в інтерв'ю "Оглядач"російський правозахисник Марк Фейгін.

За його словами, прямих підтверджень хвороби агресора РФ немає, адже це головна держтаємниця, але це видає його зовнішній вигляд. Він каже, Путін-це старий 70-річний чоловік з вантажем захворювань.

"Я не медик, Я не можу поставити йому діагноз, але я бачу його подагричні пальці, тому що я знаю, що таке подагра. І так далі", - говорить Фейгін.

"Безумовно, людина чимось хворий. Наскільки це смертельне захворювання або невиліковне, я не можу сказати. Але було розслідування видання "Проект", в якому були наведені документи про те, що скрізь його супроводжують лікарі і один з них Селіванов – онколог, нібито фахівець в області онкології ендокринної системи", - додав правозахисник.

Популярні новини зараз

Увійде в історію: Mcdonald's назавжди йде з Росії

Розглядають капітуляцію: генерал розкрив плани Кремля

Це вже знак: війська Путіна вдарили ракетами поруч з Польщею

Росіяни вже в паніці: як ЗСУ дають жару на американських БТРах. Відео

Показати ще

Він каже, що, безумовно, якесь захворювання у Путіна є, зі здоров'ям у нього не все так блискуче, як малює його прес-служба.

Також Фейгін допустив такий варіант, коли глава РФ може померти під час операції. Але не сам, йому в цьому можуть допомогти зацікавлені в цьому люди всередині РФ, наприклад, постраждалі через санкції. І на це їх може підштовхнути Захід.

Правозахисник вважає, що смерть диктатора на операційному столі "шляхом однієї простої маніпуляції" була б найкращим виходом для українців і навіть світу.

Читайте також:

Росіяни прорвуться в бункер і розірвуть Путіна: що станеться найближчим часом.

Зеленському сказали покинути Київ. Ось що він відповів. Таке говорять герої на полі бою. Путін подавиться.

Жан Беленюк круто потролив Путіна: "мій ХЕРсон вам в рот не влізе...". Фото.