Всім відомий екс-співробітник ФСБ, прихильник Путина і його ж особистий бойовик з "ДНР-ЛНР" Гіркін (Стрєлков) не витримав і зірвався на бункерного президента Росії.

За його словами, Путін програв війну з самого початку вторгнення в Україну, оскільки йому вішали локшину на вуха щодо стану російської армії і її боєготовності.

"Блискавична війна", за словами Гіркіна, не вийшла тому, що Путіну давали неправдиві дані про реальний стан справ і настрої жителів держави, в яке Він наказав ввести війська.

"Покажіть голову того, хто дав вам абсолютно неправдиву інформацію про ситуацію в Україні, завдяки якій ви прос*Алі золоті дні, коли міг бути здійснений бліц-криг. Його ви не зробили саме тому що у вас помилкове уявлення про оперативну обстановку в Україні. Голову покажіть! Одну хоча б. Ось з цього потрібно починати, з кадрів. Не почнете-війна буде програна", - сказав терорист, якого цитує оглядач.

Раніше Гіркін звинуватив підрозділи з Чечні в піарі на взятті міста Попасна. За його словами, всупереч заявам глави Чечні, кадирівці не мають ніякого відношення до захоплення населеного пункту.

Популярні новини зараз

Краснодарський край стане частиною України: Потап потужно попередив росіян

Путіна задавлять: в "ЛНР" почалися бунти, дружини мобілізованих вийшли на протести

Якщо вторгнення РФ затягнеться, 90% українців опиняться за межею бідності, - ООН

Таких тільки два: Росія позбулася чергового великого корабля. Кремль кипить

Показати ще

Сепаратист стверджує, що Попасна була взята без "будь-якої (крім медійної) реальної участі кадирівців". Цю інформацію Кавказ.Реалії підтвердили в чеченському добровольчому батальйоні, що бореться на боці України. Співрозмовник, який попросив не вказувати його імені, додав, що кадирівці "не в перший раз приписують собі перемоги, здобуті іншими окупантами, що веде до невдоволення і роздратування у бійців інших російських підрозділів". За його словами, кілька разів це вже призводило до відкритих конфліктів.

Читайте також:

Зеленський не витримав: розмова з Путіним один на один. Нехай запам'ятає.

Путін рве і мечет: ліквідовано підполковника кремлівського спецназу.

Приєднання України: у Путіна вже зробили заяву. Сказали, що це є в Конституції.