Багато українців втомилися перебувати в ізоляції, покинувши квартири і будинки в рідних містах після путінського вторгнення. Люди масово повертаються до Києва та в інші великі міста. Багато хто переїжджає до Львова зі зруйнованих населених пунктів.

Однак, за інформацією МВС, повна безпека у великих містах ще не гарантована.

"На сьогодні рівень безпеки Києва, Львова, Ужгорода та інших міст України знаходиться приблизно на однаковому рівні", - заявив радник глави МВС Віктор Андрусів, якого цитує канал 24.

Єдина загроза в цих містах - це ракетно-бомбові удари російських військових. Разом з тим ніяких загроз штурмів цих населених пунктів немає. Так само як і роботи диверсійно-розвідувальних груп також відразу виявляють правоохоронці.

"Проте в межах загальної ситуації в Україні Київ настільки ж безпечний, як і інші міста на заході України", – додав він.

Популярні новини зараз

Маразм міцнішав: у Кремлі розповіли, чому бояться побачити Україну в НАТО

ЗСУ підійшли в щільну до кордонів, вигнавши війська Путіна. Відео

ВСУ йдуть в контрнаступ. Зупинити неможливо. У МВС зробили заяву

"Страшніше не придумаєш": олігарх з оточення Путіна розкрив його справжню хворобу

Показати ще

Нагадаємо, в Генштабі ЗСУ вважають, що Росія планує надалі захопити Київ, створити нове державне утворення і включити його до складу РФ.

"Ймовірними послідовними діями противника ми розглядаємо його спроби взяття під контроль території Одеської, Миколаївської і частково Запорізької областей, створення сухопутного коридору у Придністровський регіон Республіки Молдова, захоплення території центральної України, оволодіння Києвом, інсценування перевиборів в законодавчі та виконавчі органи влади з проведенням до влади проросійських сил, створення нового державного утворення і включення його до складу Росії", - заявив заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов.

Читайте також:

Зеленський не витримав: розмова з Путіним один на один. Нехай запам'ятає.

Путін рве і мечет: ліквідовано підполковника кремлівського спецназу.

Він же просто терпила: зірка" бригади " Дюжев приїхав до Донецька і підлизав Путіну.