Шизофренічна ідея приєднання України до путінської Росії не покидає запалені уми деяких росіян.

Перший заступник голови думського комітету з держбудівництва і законодавства Данило Бессарабов заявив, що Конституція Росії дозволяє приєднання чужих територій.

Як повідомляє Обозреватель, про це затятий фанат Путіна заявив, коментуючи вимогу російських окупантів з Херсона оголосити входження Херсонщини до складу РФ.

"Є такий Федеральний конституційний закон, де в якості умов прийняття в РФ вказується, що може бути прийнято в якості нового суб'єкта іноземна держава або його частина. Здійснюється це за взаємною згодою Росії і даної держави або його частини на основі доброї волі і укладеного міжнародного договору", – запевнив чиновник.

За його словами, остаточне рішення з таких питань приймає президент країни-агресора, тобто Володимир Путін. При цьому договір розглядається як в Держдумі, так і в суді.

Популярні новини зараз

Намагалися заховати в загальній могилі: під Харковом випадково знайшли Герасимова. Був першим після Шойгу

Кінець Путіну: США відправлять в Україну "зброю судного дня". Ось і почалося

"Денацифікувався": Російський гімнаст, який показав букву Z на нагородженні, тут же був покараний

Перший рівень небезпеки: попередження для 9 областей

Показати ще

Тим часом, як повідомлялося, прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков заявив, що Херсонську область цілком можна приєднати до Росії за сценарієм окупації Криму.

"Це питання має бути чітко і ретельно вивірене, оцінене юристами і правиками. Звичайно, подібні доленосні рішення повинні мати абсолютно чітку юридичну основу, юридичне обґрунтування, бути абсолютно легітимними, як це було з Кримом", — заявив Пєсков.

Читайте також:

У Путіна заговорили про історичну кризу і повний крах.

Росіяни прорвуться в бункер і розірвуть Путіна: що станеться найближчим часом.

Він же просто терпила: зірка" бригади " Дюжев приїхав до Донецька і підлизав Путіну.