Останнім часом Медведєв щось сильно почав проявляти активність. Спочатку налякав весь світ ядерним ударом, а тепер заговорив про історичну кризу.

Заступник голови Радбезу Медведєв попередив захід про активізацію терористів, про глобальну економічну кризу і проблеми з логістикою. Крім того, він упевнений, що в світі почнуться нові епідемії

Все це, за словами Медведєва, настане через те, що Захід тисне санкціями на Росію, яка напала на Україну.

Ось якими прогнозами він поділився у себе в Телеграм:

"1. Зруйнується ряд глобальних ланцюжків поставок товарів, можлива велика логістична криза, включаючи крах діяльності іноземних авіакомпаній, яким заборонені польоти над територією Росії.

Популярні новини зараз

ВСУ йдуть в контрнаступ. Зупинити неможливо. У МВС зробили заяву

Скоро і він потоне: росіяни знайшли заміну потопленому крейсеру "Москва"

Немає слів: мати в один день втратила відразу двох синів. Вони захищали Україну

"Його вже довели": екс-агент КДБ розповів, що зробили з Путіним

Показати ще

2. Посилиться енергетична криза в тих державах, які ввели "стрілячі у власні ноги" санкції з постачання російських енергоносіїв, продовжиться подальше зростання цін на викопне паливо, сповільниться розвиток цифрової економіки в світі.

3. Настане повноцінна міжнародна продовольча криза з перспективою голоду в окремих державах.

4. Можлива валютно-фінансова криза в деяких країнах або спільнотах країн, пов'язана з підривом стійкості ряду національних валют, галопуючою інфляцією і руйнуванням легальної системи захисту приватної власності.

5. Виникнуть нові регіональні військові конфлікти в тих місцях, де ситуація не знаходить мирного вирішення протягом багатьох років або ігноруються істотні інтереси великих міжнародних гравців.

6. Активізуються терористи, які вважають, що увага Західної влади сьогодні відвернута на розборки з Росією.

7. Почнуться нові епідемії, викликані відмовою від чесного міжнародного співробітництва в санітарно-епідеміологічній сфері або прямими фактами використання біологічної зброї.

8. Настане занепад діяльності міжнародних інститутів, які не змогли довести свою ефективність в ході врегулювання ситуації на Україні, таких, наприклад, як Рада Європи.

9. Будуть утворені нові міжнародні альянси країн, засновані на прагматичних, а не ідеологічних англосаксонських критеріях.

10. У підсумку буде створена нова архітектура безпеки, в якій де факто, а потім і де юре визнаються сформовані реалії: а) слабкість вестернізованих концепцій міжнародних відносин типу «порядку, заснованого на правилах» та ін безглуздого західного барахла; б) крах ідеї американоцентричного світу; в) наявність шанованих світовим співтовариством інтересів у тих країн, які знаходяться в гострій стадії протиріччя із західним світом.".

Під дією яких лікарських засобів або психотропних речовин писав цей пост Медведєв, він не уточнив.

Читайте також:

Росіяни прорвуться в бункер і розірвуть Путіна: що станеться найближчим часом.

Зеленському сказали покинути Київ. Ось що він відповів. Таке говорять герої на полі бою. Путін подавиться.

Жан Беленюк круто потролив Путіна: "мій ХЕРсон вам в рот не влізе...". Фото.