У Херсонській області горить майже дві тисячі гектарів лісу, вогонь підійшов до селищ Геройське та Іванівка, а окупанти забороняють місцевим боротися з вогнем.

Про це повідомляють "Коментарі" з посиланням на інформацію заступниці голови комітету Верховної ради з питань екології Олени Криворучкіної.

За словами політика, у Херсонській області вже тиждень горять ліси, але окупанти не збираються гасити вогонь та іншим забороняють це робити. "Орча тупість не знає меж. Вже тиждень на Херсонщині горять ліса. Окупанти, звісно, тушити їх не планували з самого початку (може то вони за сибірські пожежі мстять, не знаю). Але вони заборонили гасити пожежі й місцевим мешканцям. Через російську дурість, природа України щодня зазнає колосальних збитків, на відновлення еко-системи регіону потребуються роки, вогонь охопив майже дві тисячі гектарів лісу. Наразі в небезпеці знаходяться тисячі людей.Вогонь підійшов до селищ Геройське та Іванівка",- повідомила політик. Також нардеп зазначила, що кожен еко-злочин фіксують в оперативному штабі. "Оперативний штаб з фіксації еко-злочинів при Державній екологічній інспекції України фіксує кожну пожежу в регіоні як окремий випадок злочинних дій та злочинної бездіяльності російського окупанта. І за ці дії їм доведеться відповідати",- йдеться у повідомленні.

Читайте також:

Називається "Каратель": Сучасний дрон ЗСУ знищив цілу базу військ Путіна.

Популярні новини зараз

Історичний день: Зеленський розповів, що Україну чекає цього понеділка

Кінець Путіну: США відправлять в Україну "зброю судного дня". Ось і почалося

"Мамо, я не повернуся додому": у Криму почалося пекло з російськими військами. Фото

Перший рівень небезпеки: попередження для 9 областей

Показати ще

Путін готовий здатися: британська розвідка отримала Історичні дані.

Пекло в Криму: люди проклинають Путіна. Вже зрозуміли, що даремно звали Росію