Практично всі в світі впевнені, що військове вторгнення Путіна в Україну провалилося, і вийти з цієї війни такою ж потужною державою, як це було до 24 лютого 2022 року, Російській Федерації не вдасться. Більш того, Міністр оборони Великобританії Бен Уоллес впевнений, що російська армія виснажена за 77 днів війни і президенту Росії доведеться визнати, що в довгостроковій перспективі він цю війну програв.

Росія вивела підрозділи з Харківської області для реорганізації та поповнення своїх сил після важких втрат. У британській розвідці повідомляють, що такий крок є мовчазним визнанням нездатності РФ захопити ключові українські міста, де вони очікували обмеженого опору з боку населення.

Про це йдеться в повідомленні Міністерства оборони Великобританії в Twitter.

При цьому Збройні Сили України продовжують контратакувати на північ від Харкова, відвойовуючи кілька міст і сіл у напрямку до російського кордону.

"Росія віддає пріоритет операціям на Донбасі, залишивши підрозділи, розгорнуті в Харківській області, вразливими для мобільних і високомотивованих українських контратакуючих сил", - сказано в повідомленні.

Популярні новини зараз

У Білорусі щось почнеться: спецназ у повній готовності. Лукашенко в паніці

Дим видно навіть з Москви: в Росії палає найвідоміший центр авіації

Вийшли два кораблі: Росія готується завдати ударів з Чорного моря. Попередження

Перший рівень небезпеки: попередження для 9 областей

Показати ще

У Міноборони Британії підкреслили: незважаючи на те, що російським військам вдалося оточити Харків у початковій стадії війни, Москва все ж вивела частину військ для реорганізації і поповнення сил.

"Після відновлення ці сили, ймовірно, будуть розгорнуті на східному березі річки Сіверський Донець, утворюючи блокуючі сили для захисту західного флангу зосередження основних сил Росії і основних шляхів постачання для операцій в районі Ізюма", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: