Український президент Володимир Зеленський став героєм поштових марок. Сильна позиція глави Української держави надихає багатьох. Ніякої капітуляцією перед Росією, ніякої здачі територій, як це було раніше.

Польська компанія Poczta Polska вирішила присвятити українському президенту серію поштових марок. Тираж їх обмежений: виготовлено всього 99 листів по 9 марок на кожному з них. Кожна з марок пронумерована і має QR-посилання, повідомляє ТСН.

Ціна однієї марки становить 500 злотих. У гривневому еквіваленті покупка такого колекційного експоната обійдеться в 3300 грн.

Популярні новини зараз

У Білорусі щось почнеться: спецназ у повній готовності. Лукашенко в паніці

Українці аплодують: український спортсмен на очах у всього світу "утер" Путіна

Вийшли два кораблі: Росія готується завдати ударів з Чорного моря. Попередження

Перший рівень небезпеки: попередження для 9 областей

Показати ще

"Ціна однієї марки 500 злотих (набір 4500 злотих). Така ціна діє всього кілька днів. І тоді вона виросте. А якщо я зможу завершити весь план, я перестану її продавати, і вона буде доступна тільки на аукціонах. Як завжди, вся сума йде на закупівлю гуманітарної допомоги для України", – написав депутат Краківської міськради Лукаш Вантух, який став ініціатором створення марки.

Одну з них збираються подарувати Володимиру Зеленському. Поки Лукаш Вантух відправив оригінальну марку меру Львова.

Попит виявився настільки великим, що продажі були зупинені вже через кілька годин. До друку нової партії таких марок не буде.

Читайте також:

Пекло в Криму: люди проклинають Путіна. Вже зрозуміли, що даремно звали Росію.

Путін погрожує всьому світу: почали використовувати техніку 50-х років. Заява.

Українці в паніці: ПриватБанк не працює по всій країні. Що потрібно робити.