Путіну постійно доповідали, що його армія сама "могутня і непереможна". Він свято вірив своїм генералам, які купували за оборонні кошти вілли, яхти ексклюзивні прикраси для своїх коханок і відпочивали з ними на розкішних курортах.

Але от коли справа дійшла до повномасштабного вторгнення в Україну, в Кремлі зрозуміли: ані техніки, ані живої сили, ані сучасних бронежилетів, ані грошей в армії немає. Доведеться діставати із запасів раритетні екземпляри 50-х років.

Як повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України, російським окупантам видаватимуть стару і іржаву техніку, яка припадала пилом на складах починаючи з 50-х і 60-х років.

"Наслідком економічних санкцій, накладених провідними державами світу на країну-агресора, є відчутний занепад військово-промислового комплексу Росії.

Втративши під час війни в Україні значну частину свого військово-технічного потенціалу, росіяни вже змушені поставляти в підрозділи, які зазнали непоправних втрат, техніку і озброєння 50-х і 60-х років виробництва.

Популярні новини зараз

ВСУ йдуть в контрнаступ. Зупинити неможливо. У МВС зробили заяву

Повернути Білгород в Харківську область: росіянам роздають цікаві листівки. Фото

Вони кричали: опубліковані останні переговори екіпажу крейсера "Москва"

"Страшніше не придумаєш": олігарх з оточення Путіна розкрив його справжню хворобу

Показати ще

Однак така ситуація не бентежить керівництво Кремля, йому все одно скільки і на чому відправляти "гарматне м'ясо". Зі складів довгострокового зберігання техніку в більшості навіть не можуть доставити в підрозділи. Однак військові примушують її приймати і доповідати командуванню про повну укомплектованість і забезпечення бойових частин", - йдеться в повідомленні.

Читайте також:

Траур після весілля: захисниця Маріуполя розповіла, як швидко закінчилося щастя.

Українці в паніці: ПриватБанк не працює по всій країні. Що потрібно робити.

Штрафуватимуть, якщо не вимкнули ввечері світло. Будьте готові.