Сучасна людина постійно зайнята роботою, діловими зустрічами, різними заходами та багатьом з нас часто катастрофічно не вистачає достатнього вільного часу для підтримання чистоти та порядку в будинку. До кінця робочого тижня в наших оселях може панувати вже цілковитий хаос, з яким може впоратися лише важка артилерія. На щастя, сьогодні для споживача надано широкий вибір коштів, які допоможуть впоратися із будь-якими забрудненнями в будинку. Для цього не обов'язково виснажувати себе нудними походами магазинами та ринками, можна купити побутову хімію в каталозі Ватсонс, де надано великий асортимент потрібної для кожного продукції.

Набір необхідних засобів для прибирання будинку

  • Засіб для чистоти вікон та дзеркал. Цей товар виробляється як рідини чи концентрованого розчину, що наноситься з допомогою флакона-пульверизатора. Сьогодні сучасні виробники випускають засоби для миття скла та дзеркал на основі гіпоалергенних натуральних компонентів. Найкраще із забрудненнями впораються товари із вмістом розчинників. Крім того, до складу такої продукції додають антистатики, що здатні відштовхувати частинки пилу; водовідштовхувальні елементи, що утворюють на склі або дзеркалі захисну плівку. Сьогодні найтоповішими виробниками таких товарів є торгові марки: Mr.Muscle, Domol та Mr. Proper.
  • Засіб для видалення кіптяви та жиру. Спеціальний засіб для збирання скляних та керамічних поверхонь кухонних плит, витяжок, духових шаф, що видаляє нашарування жиру та кіптяви різної складності. Такі торгові марки, як: Майстер Клінер, Містер Чістер, СОМЕТ та Domol.
  • Миючі засоби для сантехніки. Найкраще віддавати перевагу гелевій та рідкій продукції для миття сантехніки. Щоб видалити мікроби та неприємний запах, склад продукції повинен містити не тільки миючу основу, але й елементи, що дезінфікують. Для миття акрилових та керамічних поверхонь найкраще підійде продукція таких брендів, як: Frosch, Comet, CIF та Domol.
  • Очисник килимового покриття та меблів. Так звана суха хімчистка стала незамінною річчю у побуті кожної людини. Цей засіб є активною піною, яка вбирається в килимове покриття або меблі, розщеплює частинки бруду, після чого вони легко видаляються пилососом. Продукція торгових марок Pronto, Парус та Vanish, якісно та швидко впорається з будь-якими забрудненнями.
  • Засоби для поглинання неприємних запахів. Часто в будинку після приготування страв, куріння, домашніх тварин тощо залишаються неприємні запахи. Для боротьби з ними використовують різні спреї, аерозолі, дифузори, блоки для унітазу, здатні блокувати поганий запах. Торгові марки Glade, Ecomix, Bref на сьогоднішній день випускають ефективні засоби для усунення такої проблеми.
  • Засоби для прання та посудомийної машини. Для захисту деталей машини від вапняного нальоту у зв'язку з якістю водопровідної води необхідно раз на квартал робити профілактику і використовувати спеціальні засоби для видалення цього роду накипу, щоб продовжити тривалість роботи техніки. У цьому допоможе продукція таких брендів, як Finish, Сан Клін і Domol, яка з легкістю впорається з будь-яким накипом без шкоди для побутової техніки.

За допомогою таких необхідних помічників, побутові питання стануть легко вирішуваними, приносити лише приємні турботи і у кожної господині з'явитися більше вільного часу для себе.