Ні для кого не секрет, що на російських федеральних каналах в останні кілька тижнів все частіше згадують можливість застосування Росією ядерної зброї. Ось тільки політичний журналіст Євген Кисельов заявив, що Путін не буде випробовувати долю і пояснив чому.

Так, стало відомо, що Президент Російської Федерації Володимир Путін отримав попередження від Заходу, що в разі застосування тактичної ядерної зброї буде активований "Кріт", а це нічого хорошого не принесе.

Про це розповівши український журналіст Євген Кисельов в інтерв'ю одному з каналів, посилаючись на відомості людей, які мають відношення до роботи розвідки і спецслужб.

"Я чув від людей, що мають деяке відношення до роботи спецслужб, до роботи розвідки, що нібито, є така інформація, західних спецслужб, нібито вони попередили Путіна, що якщо він наважиться застосувати тактичну ядерну зброю, то наслідки будуть дуже-дуже серйозні...", - сказав співрозмовник.

На його думку, дійсно є якісь червоні лінії, які країни Заходу не готові перетинати.

Популярні новини зараз

Розглядають капітуляцію: генерал розкрив плани Кремля

Є олігархи, готові виділити гроші на усунення Путіна, - російський опозиціонер

"Страшніше не придумаєш": олігарх з оточення Путіна розкрив його справжню хворобу

Скоро і він потоне: росіяни знайшли заміну потопленому крейсеру "Москва"

Показати ще

"...Умовно кажучи, у Заходу, як стверджують деякі, є джерела інформації, а може бути навіть завербовані агенти десь там в путінському оточенні, в Кремлі десь, в спецслужбах, серед військових... ось кажуть, що якесь попередження отримав Путін, що "кріт" може бути активований з дуже поганими для нього наслідками, аж до того, що лякають змовами генералів...",-додав Кисельов.

Читайте також:

Немає слів: мати в один день втратила відразу двох синів. Вони захищали Україну.

Відключення гарячої води в Києві: в яких районах її не буде.

Краще робити запаси: українців попередили про різке подорожчання продуктів.