Схоже, що бойові дії на території України можуть розгорітися з новою силою вже до початку осені. Принаймні, таким прогнозом поділився астролог Алакх Ніранжан, передає Обозреватель.

За його словами, напруга зберігатиметься до 14 червня, проте намічається перелом на користь Збройних сил України, який може відбутися вже 11 червня – бойові дії припиняться.

З'єднання планет Юпітер-Венера-Марс, яке буде спостерігатися з 14 липня до 8 вересня, ознаменує собою активну роботу державних структур.

Нові випробування почнуться з 8 вересня 2022 року і триватимуть по 1 лютого 2023 року – Росія може спробувати почати нову фазу війни і кине всі сили проти України. Загострення буде сильним у другій половині осені.

За його словами, з'єднання Юпітер-Венера-Юпітер, яке триватиме з 1 лютого 2023 року до 11 червня 2023 року, ознаменує собою перемогу України у війні, але насправді це буде тільки перший її етап.

Популярні новини зараз

У НАТО заявили про поразку Росії: всі плани Кремля впали

Прожарить до +32: в Україну йде дика спека

Це вже знак: війська Путіна вдарили ракетами поруч з Польщею

Таких тільки два: Росія позбулася чергового великого корабля. Кремль кипить

Показати ще

Важкий час триватиме до 25 травня 2024 року – в цей час боїв не передбачається, але буде безліч проблем, пов'язаних з інфраструктурою і настроями людей. Нові перспективи перед Україною відкриються 25 травня 2024 року – в країні також гряде зміна еліт.

Читайте також:

Це кінець: російських солдатів відправляють в Україну без форми. Грошей немає.

Планують захопити Київ: У Генштабі розкрили плани Путіна.

"Вони повалені": експерт розповів, що готують білоруські військові.