Російський президент-агресор Путін має намір взяти під повний контроль Одеську область, Миколаївську область і частково Запорізьку область. Також розглядається захоплення Центральної України та міста Києва.

Як повідомляє УП, про це заявив заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов на брифінгу в медіацентрі "Україна".

"Ймовірними послідовними діями противника ми розглядаємо його спроби взяття під контроль території Одеської, Миколаївської і частково Запорізької областей, створення сухопутного коридору у Придністровський регіон Республіки Молдова, захоплення території центральної України, оволодіння Києвом, інсценування перевиборів в законодавчі та виконавчі органи влади з проведенням до влади проросійських сил, створення нового державного утворення і включення його до складу Росії", - зазначив він.

Громов також додав, що противник буде намагатися домогтися своєї стратегічно політичної мети.

"Але це його думки. На їх думці є наша протидія", - резюмував він.

Популярні новини зараз

Дим видно навіть з Москви: в Росії палає найвідоміший центр авіації

Замість COVID: по світу поширюється Нова зараза. Що про неї відомо

Перший рівень небезпеки: попередження для 9 областей

"Його вже довели": екс-агент КДБ розповів, що зробили з Путіним

Показати ще

Нагадаємо, раніше британська розвідка повідомила, що у Росії серйозно зменшилася кількість високоточних боєприпасів, тому вона використовує для бомбардувань застарілі ракети і бомби.

Також наголошується, що вторгнення Росії в Україну виявило недоліки в її здатності наносити великомасштабні високоточні удари. Росія піддала українські міста і селища інтенсивним і невибірковим бомбардуванням, не думаючи про жертви серед цивільного населення.

Читайте також:

Через 10 днів у військ Путіна буде критична ситуація. Заява МВС.

"Вони повалені": експерт розповів, що готують білоруські військові.

Це гарне Знамення: в небі над Одесою зняли незвичайне явище. Фото.