Ближчим часом руська армія може посилити обстріли українського тилу. В цей час якраз почнеться так звана "Оперативна фаза" війни.

Як повідомляє Обозреватель, про це заявив ізраїльський військовий журналіст Сергій Ауслендер.

"Тижнів на два, потім почнеться третій етап, в якому вирішиться одне питання: на яких умовах Орда (Росія. - Ред.) програє війну", – переконаний журналіст.

Він також зазначив, що у росіян величезні проблеми і з кадрами, і з технікою. Що ж стосується авіації, то вона вже використовується в основному для пропагандистських сюжетів.

"Артилерія воює окремо від піхоти, танки ходять в божевільні атаки а-ля Ржевська битва, це проти "Джавелінів"-то. У підсумку несуть кошмарні втрати в броні, які заповнювати вже складніше", – підкреслив Ауслендер.

Популярні новини зараз

Повернути Білгород в Харківську область: росіянам роздають цікаві листівки. Фото

Це вже знак: війська Путіна вдарили ракетами поруч з Польщею

Путін готує новий удар: під загрозою хліб і рослинне масло

Повний крах Росії: Європа поставила крапку. Потужний удар по Путіну

Показати ще

Журналіст додав, що російській армії на поповнення своїх запасів живої сили і техніки вже не вистачить часу – ЗСУ посилюються ще більше.

"Інша справа, ніж воювати і як навчати. Потрібно пару місяців мінімум, щоб якось підготувати резерви, зробити хоч подобу армії. Часу особливо немає-українська армія посилюється", - резюмував Ауслендер.

Читайте також:

Немає слів: мати в один день втратила відразу двох синів. Вони захищали Україну.

Відключення гарячої води в Києві: в яких районах її не буде.

Краще робити запаси: українців попередили про різке подорожчання продуктів.