Сьогодні ніхто не стане заперечувати, що виробники прагнуть перещеголять один одного, представляючи громадськості все нові і оригінальні функції, доступні на їх гаджетах. І правда, в сучасному телефоні наприклад є і радіо, і можливість фото-і відеозйомки, і секундомір, і ще тисяча функцій. Не дивно, що сьогодні, у вівторок, 10 травня, компанія Apple прийняла для себе дуже важливе рішення.

Як стало відомо, в компанії усвідомили, що час музичних плеєрів закінчився, адже більшість людей не надто зацікавлені в тому, щоб носити з собою другий пристрій, функції якого цілком може виконувати смартфон.

Саме з цієї причини компанія Apple припинила виробництво музичного плеєра iPod, який з'явився на ринку техніки більше 20 років тому.

Про це повідомляється на сайті Apple.

Популярні новини зараз

Путіна задавлять: в "ЛНР" почалися бунти, дружини мобілізованих вийшли на протести

Під Києвом спіймали російського снайпера: довго ховався в погребі і вийшов за їжею. Відео

Розглядають капітуляцію: генерал розкрив плани Кремля

Це вже знак: війська Путіна вдарили ракетами поруч з Польщею

Показати ще

"Музика завжди була частиною нашого ядра в Apple, і надання її сотням мільйонів користувачів так само, як це зробив iPod, вплинуло не тільки на музичну індустрію - це також змінило те, як музику знаходять, слухають і поширюють", — вказав Грег Джосвіак, старший віце-президент Apple з міжнародного маркетингу.

Плеєр iPod з'явився на ринку гаджетів більше 20 років тому. За цей час він встиг стати найпопулярнішим пристроєм для прослуховування музики. Але тепер, коли сучасні смартфони повністю замінюють плеєр, інтерес до iPod впав.

"Сьогодні дух iPod продовжує жити. Ми інтегрували неймовірний музичний досвід у всі наші продукти, від iPhone до Apple Watch і HomePod mini, а також в Mac, iPad і Apple TV. А Apple Music забезпечує кращу в галузі якість звуку з підтримкою просторового звуку - немає кращого способу насолоджуватися, відкривати для себе і насолоджуватися музикою", - додав Джосвіак.

Компанія більше не буде виробляти iPod, але купити плеєр ще реально. Apple буде розпродавати залишки зі складів.

Читайте також:

Важливо: частина траси Київ-Харків перекрита! Що потрібно знати, збираючись в дорогу.

Подарунок для Путіна: розвідка підтвердила ліквідацію 10 генералів РФ.

Дали під дупу: ЗСУ звільнили 4 населених пункти від путінських варварів.