Кабмін змінив процедуру складання іспитів та отримання водійських прав.

Нові положення містить Постанова Уряду "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України про теоретичну та практичну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів", повідомляти канал 24.

Нормативний акт передбачає:

Розподіл навчання в автошколі (навчальному закладі) на два етапи:

теоретичну підготовку, за результатами якої заклад видаватиме слухачеві відповідне свідоцтво, яке буде дійсне протягом одного року;

Популярні новини зараз

Не стало 15 молодих українок: росіяни знову вдарили по Азовсталі

Путіна задавлять: в "ЛНР" почалися бунти, дружини мобілізованих вийшли на протести

Увійде в історію: Mcdonald's назавжди йде з Росії

Таких тільки два: Росія позбулася чергового великого корабля. Кремль кипить

Показати ще

практичне керування транспортним засобом, за результатами якого заклад видаватиме слухачеві свідоцтво про закінчення практичної підготовки, яке буде дійсним протягом двох років.

Можливість видачі посвідчення водія і складання іспитів в будь-якому сервісному центрі МВС особам, у яких закінчився термін позбавлення права управління (в даний час особа, позбавлена права управління, здає іспити і отримує посвідчення водія після позбавлення права управління в сервісному центрі за місцем реєстрації).

Допуск до навчання з практичного керування транспортними засобами тільки після успішної здачі теоретичного іспиту в сервісному центрі МВС.

За бажанням особи практична підготовка може здійснюватися в будь-якому закладі незалежно від того, в якому закладі ця особа пройшла теоретичну підготовку.

Скасування внутрішнього теоретичного іспиту в закладі (автошколі). Після проходження теоретичної підготовки буде здаватися виключно зовнішній практичний іспит після завершення практичної підготовки.

Можливість складання практичного іспиту в будь-якому територіальному сервісному центрі МВС, незалежно від територіального сервісного центру МВС, де здавався теоретичний іспит.

Можливість отримання платних номерних знаків для всіх транспортних засобів (видача платних НЗ здійснюється виключно для легкових автомобілів).

Читайте також:

Важливо: частина траси Київ-Харків перекрита! Що потрібно знати, збираючись в дорогу.

Подарунок для Путіна: розвідка підтвердила ліквідацію 10 генералів РФ.

Дали під дупу: ЗСУ звільнили 4 населених пункти від путінських варварів.