Путін зазнає поразки, намагаючись захопити Україну. У Росію йдуть тисячі трун з військовослужбовцями армії РФ, яких Путін і Шойгу відправляє в Україну як гарматне м'ясо. При цьому, Кремль не щадить і своїх генералів.

Всього лише за два з половиною місяці Кремль втратив в Україні від восьми до десяти генералів. Ця цифра ще вимагає уточнення, оскільки російська влада всіляко приховує втрати своєї армії під час спроби захоплення України.

Як повідомляє Обозреватель з посиланням на CNN, про це в комітеті Сенату зі збройних сил повідомив голова управління оборонної розвідки США генерал-лейтенант Скотт Берр'єр.

"Деякі американські чиновники пояснюють цю нетипово високу цифру частково розвідувальною підтримкою, наданою Сполученими Штатами. У той же час інші вважають, що це пов'язано з тим, що російські генерали, щоб мотивувати свої війська, змушені діяти набагато ближче до передової, ніж зазвичай", – сказав Берр'єр.

Він зазначив, що мотивована українська армія виявилася краще готова до війни, навіть незважаючи на те, що вона набагато менше, ніж російські сили.

Популярні новини зараз

Краснодарський край стане частиною України: Потап потужно попередив росіян

Увійде в історію: Mcdonald's назавжди йде з Росії

Росіяни вже в паніці: як ЗСУ дають жару на американських БТРах. Відео

Грав Сталіна і Жукова: не стало відомого актора. Його боявся Патріарх Кирил

Показати ще

"Я думаю, що в українців є перевага з точки зору витривалості і необхідності захищати свою націю. Я не впевнений, що російські солдати з далеких російських військових округів дійсно це розуміють", – підсумував глава Управління оборонної розвідки США.

Як відомо, США протягом десятиліть бойових дій в Іраку і Афганістані втратили тільки одного генерала.

Раніше повідомлялося, що за оцінками розвідки США, президент Росії Путін готується до затяжного конфлікту в Україні, в ході якого він все ще розраховує досягти цілей за межами Донбасу.

Також, за даними американської розвідки, Путін хоче збільшити сухопутний коридор до окупованого Росією Придністров'я і отримати контроль над українським узбережжям Чорного моря.

Читайте також:

Вижене біса: Онуфрій спробує обробити Путіна і послати мир в Україну.

Дали під дупу: ЗСУ звільнили 4 населених пункти від путінських варварів.

Не стало першого президента України. Прощай, Макарович. Чим запам'яталися "кравчучки".