Митрополит УПЦ МП Онуфрій просить президента Росії Володимира Путіна застосувати до українських захисників Маріуполя, які заблоковані на Азовсталі, процедуру Extraction. Митрополит УПЦ МП заявив, що вірить у гуманізм і християнські цінності російського ватажка.

"Під час різних воєн протиборчі сторони дуже часто знаходили можливим прояв гуманізму", - нагадав він суспільству.

У своєму зверненні до Володимира Путіна міпрополіт нагадав, що Росія неодноразово в Сирії виступала посередником при евакуації комбатантів, які потрапили в оточення.

У зв'язку з цим, Онуфрій висловив надію, що Путін по-християнськи погодиться на процедуру Extraction для українського гарнізону в Маріуполі, і дасть можливість цивільним особам, поліцейським, прикордонникам і військовим, які знаходяться в оточенні, вийти на територію третіх країн. При цьому відомо, що багато країн вважають за честь взяти Посередництво в цій операції.

Онуфрій просить Путіна про надання можливості всім, хто цього бажає, покинути Маріуполь – і цивільним, і військовим.

Популярні новини зараз

Дим видно навіть з Москви: в Росії палає найвідоміший центр авіації

Україна нарешті закриє небо: Жданов розповів про винищувачі, ПРО і ППО

"Денацифікувався": Російський гімнаст, який показав букву Z на нагородженні, тут же був покараний

"Його вже довели": екс-агент КДБ розповів, що зробили з Путіним

Показати ще

У своєму зверненні він зазначає, що родич Путіна за часів Другої світової війни і сам загинув під час блокади Ленінграда в 1942 році.

"Ваші рідні цілком відчули, що таке життя у відриві від великої землі, під безперервними бомбардуваннями, без їжі, води і медикаментів, коли смерть може настати в будь-який момент від удару надпотужної зброї, голоду або відсутності медичної допомоги. У такому ж становищі сьогодні перебувають жителі Маріуполя і його захисники", - йдеться в звернення Онуфрія, яке опубліковано на офіційному сайті УПЦ МП.

Зазначимо, що Глава УПЦ МП Онуфрій з першого дня засудив війну Росії проти України, однак так і не наважився заявити про розрив з Російською Православною Церквою, що відкрито благословляє війну і знищення українського народу як такого.

Читайте також:

Будьте готові: Telegram буде платним. Що зміниться.

Путіна ліквідують, лише при першій спробі натиснути "ядерну кнопку". Заява.

Від чотирьох тисяч до 600 гривень: українцям видадуть нові надбавки. Хто отримає.