Військовий експерт Олег Жданов трохи заспокоїв українців, розповівши про те, що станеться з Путіним, якщо він зважиться завдати ядерного удару.

За словами Жданова, оперативно і блискавично застосувати зброю масового ураження Кремль не зможе з однієї простої причини: розвідка НАТО прекрасно знає, де знаходиться ядерна зброя РФ. Для того, щоб її використовувати, потрібно перемістити заряди до точок запуску. А доїхати вони туди просто не встигнуть.

Про ситуацію з можливим використанням ядерної зброї путінськими військами Олег Жданов розповів в інтерв'ю Обозреватель.

"Є заява Джонсона, є заява Блінкена на цю тему. Але я думаю, що Путін навряд чи встигне завдати ядерного удару. Тому що розвідка НАТО сьогодні відстежує не тільки розмови в Кремлі з приводу ядерної зброї, а й місця її зберігання.

На кораблях ядерної зброї немає, вона знаходиться в місцях зберігання. Якщо десь рушить контейнер з ядерним боєзарядом, будуть вжиті заходи – аж до того, що цей контейнер буде просто знищений по ходу руху.

Популярні новини зараз

Під Києвом спіймали російського снайпера: довго ховався в погребі і вийшов за їжею. Відео

У НАТО заявили про поразку Росії: всі плани Кремля впали

Путін готує новий удар: під загрозою хліб і рослинне масло

Таких тільки два: Росія позбулася чергового великого корабля. Кремль кипить

Показати ще

Таким чином вони продемонструють Путіну, що ситуацію вони контролюють", - заявив Жданов.

Військовий експерт також пояснив, чому на параді перемоги 9 травня над Москвою не пролетів літак "судного дня", з якого Путін міг би керувати країною і військами в разі наземного ядерного удару з його ж боку.

"Він почав розганяти тему ядерної зброї, і його відразу ж попередили, що вони звернуть увагу на питання про його особисту ліквідацію. Або на питання про введення санкцій проти близьких йому людей. Наприклад, Аліна Кабаєва. Є інформація, що він просив ізраїльського прем'єра посприяти тому, щоб її не включали в санкційний список.

Зверніть увагу, відразу ж всі посадові особи в РФ почали говорити: та ні, ми і не збиралися застосовувати ядерну зброю. І раз - прибрали "літак судного дня", хоча він повинен був стати родзинкою повітряного параду. Про нього говорили всі кремлівські пропагандисти", - резюмує Жданов.

Читайте також:

Від чотирьох тисяч до 600 гривень: українцям видадуть нові надбавки. Хто отримає.

"Неминучий момент": Кулеба дав зрозуміти, що вторгнення РФ може бути пекельним.

Перша країна Європи визнала Росію країною-терористом. Путіна готові заарештувати.